Hızmar Marka Seviye Göstergeleri

Daha fazla yerli üretim daha fazla ihracat için yeni adresinde

  • Hızmar Marka Seviye Göstergeleri
    Hızmar Marka Seviye Göstergeleri

Yeni adresi Aydınlı Mahallesi Martı sokak No:4 Tuzla / İstanbul olarak değiştiren HIZMAR Teknoloji San. Ve Tic. A.Ş., üretimini yapmış olduğu dijital ve ibreli seviye göstergeleri sayesinde seviye kontrol ve seviye ölçüm konusunda çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. 

Karavan yakıt, temiz su ve atık su tanklarında , tekne yat ve deniz araçlarında bulunan yakıt, su, pis su tanklarında, endüstri ve sanayi de kullanılan yakıt, su , pis su tank ve depolarında vb. seviye ölçüm ve seviye kontrol istenilen her alanda kullanılmaya uygundur. 

3 lü göstergeleri sayesinde 2 veya 3 seviye ölçüm düşünülen projelerinizde tek bir gösterge kullanarak seviye ölçüm yapmanızı sağlıyor. Detaylar ve teknik özellikler için sitelerini ziyaret edebilirsiniz. 

Hızmar seviye göstergeleri, basit montaj ve elektrik bağlantısı, ekonomik, kaliteli yapısı sayesinde tercih sebebi olmaya devam ediyor. 

Özel tasarım alarm ikaz ışıklı analog ve dijital seviye göstergeleri 

Seviye alarm İkaz Isığı Nedir?

Yakıt ve Su depolarında yaklaşık %15 seviyelerinde atık ve pis su depolarında yaklaşık %75 seviyelerinde ikaz ışığı yanıp sönerek kullanıcıyı görsel olarak uyarmaktadır.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim