HİBRİT BAĞLANTILI RAY KLEMENS

2,5-6 mm2 kesit- 10 farkli renk seçeneği - 0,34- 6 mm2 aralığında

  • HİBRİT BAĞLANTILI RAY KLEMENS
    HİBRİT BAĞLANTILI RAY KLEMENS

Onka Elektrik’in piyasaya sunduğu Vida ve Push-in bağlantı teknolojilerinin her ikisine de sahip bu ürün ile montör ve son kullanıcı koordinasyonunu güçlendiriyor.

Kullanıcılar arasında montörler için hız, operatörler için emniyetin ön planda olduğu projelerde, “Vidalı mı /Yay bağlantılı mı?” sorusunu ortadan kaldıran Hibrit ürünüyle 60947-7-1 direktiflerinin tüm kriterlerinde üstün performanslar sağlarken, farklı yönlerden birleşen kablolar için 90° bağlantı imkanıyla panolarınıza ergonomi ve estetik katıyor.

2,5-6 mm2 kesit- 10 farkli renk seçeneği - 0,34- 6 mm2 araliğinda, yüksüklü/yüksüksüz, tek damarli / çok telli (flexible) bağlantilar - renk kodlama / dekafix / şerit etiketleme olanaklariyla evrensel markalama avantajlari sağlanmaktadır.
Üst köprü imkaniyla beyan akımı dahilinde bara oluşturmak, çoklu bağlanti devreleriyle toplama ve dağıtım çözümleri elde etmek mümkündür.

Aksesuarlar.
•    35mm Din Rayı
•    2,5 VE 6mm2 Üst Köprüler
•    MRK ve OPK Serisi Dekafi ve Şerit Etiket
•    MRK ve OPK Serisi Durdurucular
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim