Han ES Press Konnektör

Kurulum süresini % 50'ye kadar azaltır

  • Han ES Press Konnektör
    Han ES Press Konnektör

Bir konnektörün temelleri hızlı kurulum, zahmetsiz değişim ve basit sorun giderme özellikleri sunmasıdır; HARTING Han ES Press HARTING ile bu gereksinimleri karşılar. Kurulum süresini % 50'ye kadar azaltan Han ES Press'in aletsiz sonlandırma teknolojisi, güvenilir ve titreşime dayanıklı kanıtlanmış kafes kelepçesine dayanmaktadır.

İlk kez geçiş kabloları, kontakları köprülemek için gerekli olan ek bileşenler veya karmaşık kablo düzenekleri olmadan doğrudan montaj gövdesinde kullanılabilir. Çeşitli uzunlamasına ve enine köprüler, alan ve zamanda azalmalar sağlar ve potansiyel çoğaltmaya ek olarak yıldız ve delta devrelerine izin verir- örneğin sensörleri bağlamak için.

Montajı yapılmış yerlerde sorun giderme Han ES Press için çocuk oyuncağıdır. Kompakt tasarım ve yapı, devre sorunlarının giderilmesini hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Entegre fişli bağlantı köprüleri, konnektör monte edildiğinde kolayca erişilebilir ve çalışma durumlarının ölçülmesine olanak tanır. Bu durum, kablolama hatalarını ve arızalı bileşenleri daha hızlı bulma yeterliliğini destekler.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim