Cuma, 24 Kasım 2017

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Yeni Endüstriyel Ürünler

Dört Gazlı Portatif Dedektör

Dörde kadar gazı eş zamanlı olarak izleyen kablosuz difüzyon tip

Yayın tarihi Ağustos 2, 2017 - ( görüntülenme)

tarafından Onur Dil

Set Teknik firmasının Türkiye distribütörlüğünü yaptığı RAE Systems by Honeywell marka MicroRAE dört gazlı portatif dedektör, gelişmiş kullanıcı dostu olma özelliği ile kablosuz gaz algılama için esneklik sunmaktadır. MicroRAE; hidrojen sülfür, karbon monoksit, oksijen ve yanıcılar (LEL) dahil dörde kadar gazı eş zamanlı olarak izleyen kablosuz difüzyon tip bir dedektördür. Farklı kablosuz bağlanabilirlik seçenekleriyle MicroRAE gerçek zamanlı cihaz okumaları ve alarm durumunu sağlamaktadır.

MicroRAE'nin başlıca özellikleri: • Honeywell ConneXt, Mesh ve Wifi kablosuz yapılandırmalar ile uyumludur, • Kompakt ve hafif, • IP-67 su ve toza karşı dirençli, • Güçlü, koruyucu, sarsıntı önleyici tasarım, • Gerçek zamanlı gaz konsantrasyonu okumaları, yer, alarm ve durum son teknoloji kablosuz teknoloji ile etkinleştirilmiştir, • Açık beş yollu yerel ve uzaktan alarm durumları bildirimi, • Kısa darbe testi ve kalibrasyon zamanı, • Dünya çapında kabul edilebilirlik için global onay, • Sensör zehirlenmesini engelleyen filtreli LEL sensör, M1 sertifikasyonu sayesinde maden sektörü dahil her türlü zorlu ortamda çalışmak için tasarlanmış olan ürünün satış öncesi teknik tanıtımı ve satış sonrası kalibrasyon hizmetleri firmanın geniş satış ve teknik ekibi tarafından sağlanmaktadır.


Ücretsiz Bilgi Talep et

Endüstri-Dunyasi.com hesabınız ile giriş yapınız

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Lütfen iletişim bilgilerini doldurunuz
Sayfa Başına Gidin

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Hakkında : Set Teknik Emniyet Çevre Ve Laboratuvar Tek. San. Tic.A.S.

Şirket Profili

Adres - Telefon - Faks 'ı görüntüle

Serifali Mah. Emin Sok. No:13 Ümraniye

34775

Tel.: +90-216-577 51 05
Faks: +90-216-577 51 06


Diğer web sayfalarımızda bu firma ilgili ürünler


Bu firmanın diğer ürünleri

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun