CRM-MRP-ERP-ECM İş Uygulamaları Platform Çözümleri

2 milyondan fazla kullanıcıya sahip Odoo İş Uygulamaları Platform çözümü ile

  • Tedarikçi Mechsoft
  • Ağustos 9, 2018
  • 2320 Görüntüleme
  • CRM-MRP-ERP-ECM İş Uygulamaları Platform Çözümleri
    CRM-MRP-ERP-ECM İş Uygulamaları Platform Çözümleri

Merkez ofisleri İstanbul ve Ankara’da bulunan MechSoft Bilgi ve İletişim Teknolojileri, her sektörden KOBİ’lere, Büyük Ölçekli Firmalara ve Holding’lere sunduğu çözümler ile müşterilerinin günlük işlerini daha kolay, verimli ve rekabetçi şekilde yapmalarını hedeflemektedir. Türkiye çözüm ortaklığını yaptığı, alanlarında Lider ürünlerin yanında, müşteri ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği ürünleri de kullanımınıza sunmaktadır.
MechSoft hizmet alanları içerisinde, dünyada 2 milyondan fazla kullanıcıya sahip Odoo İş Uygulamaları Platform çözümü ile ERP'den MRP'ye, Satıştan Operasyona, Proje Yönetiminden Sosyal İletişime, Pazarlamadan Anket Yönetimine ihtiyacınız olan her türlü konuda size çözüm sunmaktadır ve tüm uygulamalar birbiri ile entegre şekilde çalışmaktadır. Üretim gerçekleştiren müşterilerimiz, Odoo PLM ile ürün yaşam döngülerini kontrol edebilmekte ve Envanter Yönetimi ile stok/depo kontrollerini sağlayarak, Kalite Kontrol, İmalat Bakım, Ekipman gibi alt başlıklarla üretim yapılarına yön verebilmektedirler. Ayrıca Muhasebe, Satış, Zaman Planlaması ve Proje Yönetimi ihtiyaçlarınızı da Odoo İş Uygulamaları çözümü ile tek bir platform üzerinden yapabileceksiniz.
MechSoft’un bir diğer çalışma alanı ise Doküman Yönetimi, İş Akış Süreçleri Yönetimi, Kalite Yönetimi (ISO Süreçleri) ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) süreçlerinizde yazılım desteği sağlamaktadır. Tek bir platform üzerinden Doküman, İş Akış, Kalite, KVKK Yönetimi imkanı sağlayan çözümümüz ile firmaların kullandığı ERP, CRM çözümleri entegre çalıştırılarak bilgi alışverişi ile dinamik doküman yönetimi, dokümanda versiyonlama, OCR ile indexleme ve daha birçok çalışma yapılabilmektedir. 
Günümüz koşullarında kolay kullanıcı arayüzü ile hızlı ve basit kullanım amacı taşıyan, uçtan uca hizmet verebilen, firmanızın çatı yazılım çözümü olacak platform uygulamalar sunmaktadır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim