Bulutta Yedekleme Ürünü

Disk arızaları ve siber saldırılar gibi nedenlerden dolayı oluşan veri kayıplarının önüne geçmek için

  • Bulutta Yedekleme Ürünü
    Bulutta Yedekleme Ürünü

Mikro Yazılım’ın yeni ürünü Mikro Drive ile verilerinizi bulut ortamında kolayca yedekleyebilecek ve güvende iş yapmanın konforunu yaşayacaksınız.

Kurumsal ve ticari yazılım sektörünün önde gelen köklü firmalarından Mikro Yazılım, yeni ürünü Mikro Drive ile şirketlerin verilerini bulut ortamında kolayca yedekleyerek kullanıcılara güvende iş yapmanın konforunu sağlıyor. 
Mikro Drive, özellikle, Mikro Yazılım programlarını kullanan işletmelerin karşılaştıkları disk arızaları ve siber saldırılar gibi nedenlerden dolayı oluşan veri kayıplarının önüne geçmek üzere geliştirildi. Mikro Yazılım programları kullanan şirketler, Mikro Drive ile şirket verilerini otomatik olarak bulut ortamında kolayca yedekleyebilecek, yedeklerini görüntüleyebilecek, yedeklerini hızlı şekilde geri yükleyebilecek ve böylece güvende iş yapmanın konforunu yaşayacaklar. 
Şirketler, Mikro Drive’ın özel DOSYA YEDEKLEME seçeneği sayesinde; Mikro Yazılım kullanıcısı olsalar da olmasalarda, elektronik ortamdaki dosyalarını otomatik olarak yedekleyebilme olanağına sahip olacaklar. Mikro Drive’da dosya yedeklendiğinde veri dosyasının boyutu ciddi oranda düşmekte ve ihtiyaç duyulan alan azalarak yedek dosyanın bulut ortamına yüklenmesi hızlanmaktadır.
Mikro Drive yedekleme işlemini planlanan zamanda yapabilir. Gün içerisinde önemli işlemlerin yapıldığı durumlarda yedekleme için planan zamana kadar beklemek yerine çok hızlı çalışan fark yedeği yöntemi ile işlemlerin yapıldığı zaman aralıkları için fark yedeği alınabilir. Yedekleme işlemleri arka planda yapıldığından bilgisayarın çalışmasına engel olmaz ve yavaşlatmaz. 
Mikro Drive, veri dosyaları haricindeki pdf, xls, txt ve jpg uzantılı dosyalarda değişiklik olmadığı sürece tekrar tekrar dosyayı yedeklemez ve bu sayede de yedekleme alanı daha verimli bir şekilde kullanılmış olur. Güvenlik için, internete yüklenecek her dosya Mikro Drive ile önce şifrelenir sonra parçalara ayrılır. 

Mikro Drive’ın Şaşırtan Özellikleri
•    Tüm verileri şifreler, saklar, yetkilendirir, yedekler ve organize eder.
•    Mikro Yazılım programları içerisindeki verileri otomatik olarak yedekler. 
•    Mikro Yazılım programları içerisinde yedeklenen bilgileri görüntüleyebilir ve yedekleri geri yükleyebilir.
•    Mikro Yazılım programları içindeki pdf, txt, doc, xls ve jpg gibi dosyalarınızı otomatik yedekler.
•    Veri yedeklerine ve doküman dosyalarına istenilen her yerden (Web, iOS, Android) erişme olanağı sunar.
•    Mikro Drive içindeki dosyalar, e-posta ya da Whatsapp gibi uygulamalar üzerinden hızlı bir şekilde paylaşılabilir.
•    Mikro Drive otomatik bulut yedekleme sistemi verileri ve dosyaları en güvenilir şekilde saklar. 
Bir Bakışta Mikro Drive
•    Herhangi bir virüs, sabit disk arızası gibi sebeplerden dolayı veri kaybı yaşayan işletmelerin yedekten dönerek kesintisiz çalışmasını sağlar.
•    Olası veri kayıpları sonrasında bilgilerin yeniden girilmesi için insan kaynağı maliyetini önler. 
•    Klasik yöntemler ile alınan yedeklemelerdeki donanım maliyetlerinin önüne geçer. 
Mikro Drive’ı Kimler Kullanabilir?
•    Mikro Yazılım programları içerisindeki firma verilerini ve firmalarına ait dosyaları yedeklemek isteyen tüm şirketler.
•    Yedekleme işlemlerini otomatik olarak belirlenen tarih ve saatte buluta alınmasını isteyen tüm şirketler.
•    Herhangi bir BT çalışanı olmayan, verilerinin yedekleri için bir kişiye bağımlı olmadan otomatik yapılmasını isteyen işletmeler.
•    Sadece ticari program verileri değil; önemli gördüğü tüm iş verileri ile birlikte toplu olarak yedek alıp tek platformdan yönetmek isteyen işletmeler. 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim