Üretim Yürütme Yazılımı (MES)

  Sor / bana ulaş

Planlamayı Güçlendirmeyi, Shop-Floor Ergonomiyi Optimize Etmeyi, Uyumu Basitleştirmeyi Ve Fabrikalar Arasında Proses Taşınabilirliğini Mümkün Kılma

Otomasyon & Robotik, Endüstri 4.0

Üretim Yürütme Yazılımı (MES)
Üretim Yürütme Yazılımı (MES)
Üretim Yürütme Yazılımı (MES)
Üretim Yürütme Yazılımı (MES)

Üretim Yürütme Yazılımı'nın (MES) dünya çapında bir sağlayıcısı olan Aegis Software, bugün FactoryLogix® 2017.1'nin genel kullanılabilirliğini duyurdu MES'te sektör lideri olan Aegis, karmaşık ayrı üreticilerin üretim operasyonlarını bağlamaları, yönetmeleri, optimize etmeleri ve sayısal olarak dönüştürmelerine olanak tanıyan benzersiz yetenekleri yenilemekte ve sunmaya devam etmektedir.

FactoryLogix, Endüstri 4.0'a yönelik ayrı bir üreticinin stratejisini desteklemek ve yürütmek için kolayca konfigüre edilebilen modüller ile öncü teknolojiyi sunan bütünsel ve modüler bir platformdur. FactoryLogix tüm üretim ömrünü yönetir: ürün lansmanından malzeme lojistiğine, üretim yürütme yoluyla, güçlü analitik ve gerçek zamanlı gösterge tablolarına kadar uzanır. Bu uçtan uca platform, şirketlerin ürün sunumlarını hızlandırmalarına, süreçleri hızlandırmalarına, kalite ve izlenebilirliği artırmaya, maliyetleri düşürmelerine ve rekabet avantajı ve karlılık için daha fazla görünürlük kazanmalarına yardımcı oluyor. FactoryLogix 2017.1, tüm platformda pek çok kayda değer ilerleme sunmakta olup, aşağıda bu yeni sürümde sunulan endüstri lideri özelliklerin ve avantajların bir kısmı bulunmaktadır:

· Üretim Mühendisliğini ve Planlamasını Kolaylaştırın- Müşteriler daha hızlı ve daha düşük maliyetle yüksek kaliteyi talep ederken, üreticiler tedarik sürelerini kısaltırken kapasite ve kaynakları optimize etmek için yeni yollar arıyor. Partiden Partiye Bağımlılıkları ile, planlamacıları, bir birlerine bağlı olan ağına sahip üretim gruplarını diğer yığınlarla zamanlayarak zamanlama çatışmalarını ve üretim gecikmelerini en aza indirgemek için yeterli zaman ve envanter sağlar. Yeni Siteden Siteye Taşınabilirlik özelliği, üreticilerin üretim süreçlerini ve beraberindeki dokümanları bir fabrikadan diğerine kolayca çaba harcamadan aktarmasına imkân verir ve sıfırdan inşa etme ihtiyacını ortadan kaldırır. Üreticiler, konuma bakılmaksızın mühendislik uzmanlığından yararlanarak üretime geçme süresini ve sonuç olarak rekabet avantajı yaratma zamanını hızlandırabilir.

· Çalışırken Uyarlanır Prosesleri Geliştirin - Siparişe Özel Üretim (ETO), ürün izlemesi, malzeme ve süreç izlenebilirliği, dokümantasyon sağlanması vb. dahil olmak üzere tam uyum yönetimi ile tamamen yönetilen süreç istisnaları oluşturma kabiliyetini sağlar. Üreticiler, isteğe bağlı üretim operasyonları, akışlar ve ana işlemin dışına çıkan birimler için talimatlar oluşturma yeteneğinden yararlanarak üreticileri kişiselleştirmeyi/özelleştirmeyi destekleyebilir, süreç bozulmalarını hafifletebilir, kaliteyi artırabilir ve maliyetleri düşürebilir.

· Arttırılmış Üretim için Geliştirilmiş Üretim Bölümü Ergonomisi - FactoryLogix 2017.1 sıklıkla kullanılan işlevlere daha fazla barkod ve klavye kısayolu sağlar ve ayrıca ses kontrolünü destekler ve operatörlerin doğruluğundan ödün vermeden daha hızlı etkinlikler gerçekleştirmelerini sağlar. Hataları azaltma, eğitim süresi ve darboğazları ortadan kaldırma, yararların sadece bir kısmıdır.

· Kutudan Çıkan Uygunluk Raporları- Düzenleyici gerekliliklerle uyumluluğu basitleştirmek için artan talebi karşılamak için Aegis gelişmiş analiz, uyarılar, tetikleyiciler ve yükseltme iş akışlarının kapsamlı yeteneklerini geliştirmeye devam ediyor ve artık AS9100 raporların, önceden yapılandırılmış eDHR raporları, tıbbi uygulamalar ve Gerçek Zamanlı İstatistik Proses Kontrol Ön Panelleri.

· Bağlı Ekosistem için Tak ve Kullan Bağlantısı Omurgası-Aegis, tak ve kullan makine, cihaz ve iş yazılımı bağlantılarına gelince, eşsiz özellikler sunar. FactoryLogix platformu, kanıtlanmış gerçek zamanlı bir Nesnelerin Endüstriyel İnternet'i (IIoT) omurgasına sahiptir ve milyonlarca makine ve aygıttan veri toplamanın yanı sıra, üretim mükemmelliğini yönlendirmek için gerekli olan harekete geçirici istihbarat da sağlar. FactoryLogix 2017.1 ile Aegis, bağlı ekosistemi daha da etkinleştirmek için kapsamlı kitaplığına daha tak ve çalıştır konektörleri sunar.

Aegis Software, CEO'su Jason Spera "FactoryLogix 2017.1, askeri alanda, havacılık, elektronik, tıbbi ve otomotiv endüstrilerinde karmaşık farklı üreticilerden oluşan global müşteri tabanımızla sürekli işbirliği yaparak, sayısız yenilikçi buluşlar sunan geniş bir yayındır," diyerek açıklama yapmıştır. "Kapsamlı geçmişi ve sağlam MES platformumuz üzerine kurulu olan bu sürüm, üreticilere üretim faaliyetlerini yükseltmelerine olanak tanırken, onlara Endüstri 4.0 girişimleri için kritik bir temel platformu sağladığı yeni özellikler ekliyor."

Tarihinde yayınlanan Ocak 5, 2018 - (40989 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
Aegis Software Europe Headquarters
Wetterkreuz 27
91058 Erlangen - Germany
+49-9131 7778 10
+49-9131 7778 88
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
Schneider Electric ve AVEVA sürdürülebilirlik odaklı şirketleri destekliyor
Serdar Plastik Canias 4.0 Teknolojilerini Tercih Etti
Sipariş Üzerine veya Stoka Üretimde 1C:Drive ERP çözümü
IoT akıllı eldiven: IWO
Eskişehir Endüstri Fuarı’nın hem fiziki hem online ayağı büyük ilgi gördü
ComBricks – Profibus İzleme, Ağ &Kontrol
Wirepas Mesh ve Murata MBN52832 gömülü Bluetooth® Modülü ile birleşimi
Üretimde Dijitalleşmenin Geleceği Masaya Yatırıldı
Geleceğin dünyasını şekillendirecek robot teknolojileri
Esnek üretim, yapay zeka ve cobot’larla sağlanabilir
Enclustra; FPGA İLGİLİ HERŞEY.
Emikon; Anybus, Bağlan. Yapılandır. Tamam!
EMPA; Nesnelerin Interneti için Gereken Her Şey
Robutel; Entegre AGV Çözümleri
empa; Nesnelerin interneti için gereken her şey!
Advantech; Dijital Fabrikalar için WISE-PaaS I.APP'leri
B&R; ACOPOStrak, üretimde En Yüksek Verimlilik
emikon; Anybus, Bağlan. Yapılandır.Tamam!
empa sTORE; STMicroelectronics,Espressif, Sensirion, Eaglerise
Geleceğin Makineleri için AR/VR Teknolojilerini Kullanmaya Hazır mısınız?
Enclustra; FPGA İLGİLİ HERŞEY.
B&R Endüstriyel Otomasyon Katalog
Kompakttan karmaşığa; Ölçeklendirilebilir  Beckhoff CNC.
Emikon; Anybus ile Bağlan. Yapılandır. Tamam!
Yeni Sektörler İçin Çözümlerinizi Denetim Panellereiyle Bütünleştirin
Advantech; Güçlü Gömülü Otomasyon Kontrol Birimi Yol Gösterir
Daha Akıllı, Daha Hızlı ve Daha Çevreci Yeni Endüstriyel Ethernet Anahtarları
Advantech; Endüstriyel HMI Yüzü Değişiyor
Günmak Kawasaki Robotlar; Üretimin İşbilen Teknik Elemanları
Çoklu HDMI Dijital Tabela Çözümü
OPTIME. Tak. Çalıştır. Öngör
Emikon; Anybus, Bağlan. Yapılandır. Tamam!
Robutel; Entegre AGV Çözümleri
Bosch Rexroth'tan Geleceğin Fabrikaları ve Yeni ctrlX AUTOMATION Çözümleri
empastore;STMicroelectronics, Espressif, Sensirion, Eaglerise
emikon;Bağlan. Yapılandır.Tamam!
ROBUTEL; Entegre AGV Çözümleri
Advantech; Güçlü Gömülü Otomasyon Kontrol Birimi Yol Gösterir
CeBIT 2015 Almanya ücretsiz giriş biletini burada alın
Daha Akıllı, Daha Hızlı ve Daha Çevreci Yeni Endüstriyel Ethernet Anahtarları