Servo Sürücü

32 mikrosaniyeden az tarama süresi ile hızlı

  • Servo Sürücü
    Servo Sürücü

KUHNKE Servo Motor Sürücü ailesine yeni katılan BL4104 serisi servo motor sürücü teknik olarak otomasyon sektörünün ihtiyaçlarını tamamı ile karşılamaktadır. Yüksek performans ve dinamikler icin; 32 mikrosaniyeden az  tarama süresi ile hızını kanıtlamıştır. NC (numerik kontrol) ve senkronizasyon uygulamaları icin yüksek hassasiyet (real time ve hızlı haberleşme), USB ve Ethernet arayüzü: PC üzerinden  parametre ayarı yapılabildiği gibi ayrıca BLUETOOTH  haberleşme desteği ile tablet veya  cep telefonundan bağlantı imkanı vardır.

CANopen haberleşme ; dahili pozisyon kontrol uygulamaları icin  DSP402 uygulama desteği, EtherCAT ve PROFINET haberleşme üzerinden REAL TIME  motion kontrol yapabilir.
Universal enkoder seçenekleriyle onboard, resolver, analog veya dijital encoder bağlanabilir. 

SICK incremental enkoderler ve HIPERFACE DSL desteği, EnDat 2.1 / 2.2  yüksek çözünürlük,  Heidenhain incremental encoder desteği, BISS-C veya Tamagawa encoder desteği,
Harmoniklerin bastırılması icin ayarlanabilir  filtreler EMC uyumluluğu, S rampası olan ve S rapması olmayan noktadan noktaya (point to point) konumlandırma, Hız ve açı senkronizasyonu,  elektronik gear sistemi, Encoder emulation and pulse direction motor kontrol ve Mutlicam desteği, Codesys Softmotion kütüphanesi ile KUHNKE motion controller  kullanarak kolay ve hızlı eksen kontrol uygulamarı yapmak mümkündür. Uygulama desteği için firmayla irtibata geçebilirsiniz.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim