RFID Sıcaklık Etiketleri

Kendinden yapışkanlı etiketlerle sıcaklıkları kolayca izleme

  • RFID Sıcaklık Etiketleri
    RFID Sıcaklık Etiketleri
  • RFID Sıcaklık Etiketleri
    RFID Sıcaklık Etiketleri

Brady Corporation, çok çeşitli cihazlar, ekipmanlar, makineler, raflar, kablolar ve yapılar için kablosuz sıcaklık ölçümü ve takibini mümkün kılan RFID Sıcaklık Etiketleri sunuyor. Sıcaklık algılayan esnek akıllı etiketler, bilgiye dayalı ve proaktif kararlar verebilmeniz için neredeyse her yüzeye uygulanabilir.

 Sıcaklıkları kolayca takip edin
Yeni RFID Sıcaklık Etiketleri, düşük maliyetli bir sıcaklık izleme çözümüdür. Uygulamalar; çevre izleme, malzeme ve ekipman izleme, soğuk zincir izleme, veri merkezi izleme, bakım ve güvenlik verileri toplama ve sera izleme uygulamalarını içerir. İnce ve esnek yapıda ve RFID özelliğine sahip akıllı etiketler enerji veya bakım gerektirmez. Ultra yüksek frekans uyumlu bir RFID okuyucu ile sıcaklık değeri ölçüldüğünde kablosuz olarak otomatik güç alırlar. Sıcaklık ölçümleri otomatikleştirilerek ISO 18000-63/64 ve ETSI standartlarına uygun bir bant genişliğinde tarayıcı ile alınır.

Neredeyse her yüzeye uygulanır
Tanımlama uzmanı Brady, sıcaklık algılayan RFID teknolojisini, araştırmalara dayanan çok çeşitli endüstriyel etiket malzemeleriyle kullanıma sunmaktadır. Bu etiketlerin sıcakta, soğukta, kirli ortamlarda, iç ve dış mekanlarda okunaklı kaldığı ve kimyasallara, temizlik malzemelerine, yağ ve yakıtlara dayanıklı olduğu testlerle kanıtlanmıştır. Çeşitli yapışkanların uygulanabildiği etiketler, pürüzsüz, pürüzlü veya tozlu yüzeylere ve düz ya da kıvrımlı yüzeylere tutunabilir.

Eksiksiz çözüm
Brady, çok çeşitli yüzeylerden sıcaklık ölçümü ve izlemesi için eksiksiz bir çözüm sunabilir. Bu eksiksiz çözüm, boş veya hazır baskılı RFID etiketlerini, bir ya da daha fazla profesyonel etiket yazıcısını, Brady Workstation etiket tasarım yazılımını ve bir RFID okuyucuyu içerir. Ürünün her bileşeni için donanım ve yazılım desteği mevcuttur.

Ürünün nasıl çalıştığını Brady web sitesinden görebilir veya emea_request@bradycorp.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim