Napier, Neesham PR'ı satın aldı

Önde gelen Uluslararası B2B ajansı Napier, Neesham PR'ı satın alarak ekibini büyütüyor ve müşteri tabanını genişletiyor

  • Ekim 19, 2022
  • 595 Görüntüleme
  • Napier, Neesham PR'ı satın aldı
    Napier, Neesham PR'ı satın aldı

19 Ekim 2022: Önde gelen bir uluslararası B2B teknoloji pazarlama ve PR ajansı olan Napier Partnership Limited, bugün Neesham Public Relations Limited'in (Neesham PR) işlerini ve varlıklarını satın aldığını duyurdu. Neesham ekibinin tamamı ve müşterilerin çoğu Napier'e geçti.
 
Yorum yapan Neesham Halkla İlişkiler Genel Müdürü Peter van der Sluijs, "Napier, özellikle dijital pazarlama alanında çok daha geniş bir hizmet yelpazesi sunan daha büyük ve daha hızlı büyüyen bir işletme. Napier'in Genel Müdürü Mike Maynard'ı tanıyorum. Napier'de kurduğu ekibin kültürü, burada Neesham'da sahip olduğumuz kültüre çok benziyor. Bu anlaşma hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız için büyüme ve gelişme için yeni fırsatlar sağlayacak."
 
Napier Partnership Genel Müdürü Mike Maynard şunları ekledi: “Neesham PR, kurulduğu 1997 yılından bu yana olağanüstü PR, sosyal medya ve içerik geliştirme kalitesiyle tanınıyor. Neesham PR'ı Napier'in bir parçası yaparak ekibimizi güçlendirdik. , elektronik gibi mevcut pazarlardaki varlığımızı genişletti ve profesyonel AV endüstrisi gibi yeni pazarlara girdi."
 
Peter van der Sluijs, Napier ile danışman olarak çalışmaya ve Anglia'yı bağımsız olarak desteklemeye devam edecek. anlaşma şartları açıklanmadı.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim