Endüstride Özel Performans Sergileyen Vinçler

  Sor / bana ulaş

Hafif taşıma kapasitelerinden (250kg'dan) ve daha ağır modellere (100 ton kapasiteye kadar) mevcut

Makineler & Aletler

Endüstride Özel Performans Sergileyen Vinçler
Endüstride Özel Performans Sergileyen Vinçler

J D Neuhaus (JDN)'den Profi TI serisi hava kaldırıcıların sağlam yapısı, genel endüstriyel uygulamaların tümüne uygun olmasını sağlar. JDN'nin Profi TI serisi kapsamlıdır fakat TI 3'ten TI 25'e modeller (3 ila 25 ton kaldırma/yükleme kapasitesi sağlamaktadır), sürekli çalışma süreçlerinde bile genel amaçlı kullanım için idealdir. Bu birimler, son kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için birçok aksesuarla donatılabilir. Bu aksesuarlardan bazıları, yüklerin hassas bir şekilde konumlandırılması için çeşitli kontrol sistemleri (uzaktan kumanda dahil) ve belirli talepleri karşılamak için mevcut çeşitli arabalardır.

Profi TI vinçler birçok avantaj sunuyor. Bu kullanımı kolay, düşük baş yüksekliği, hafif vinçler tehlikeli alan uygulamaları için uygundur ve toz, buhar, nemden etkilenmez ve çalışma sıcaklıkları -20 ila + 70 ° C arasındadır. Profi TI vinçler, genişletilmiş görev döngüleri (% 100 görev oranı) ile kesintisiz çalışmaktadır ve emniyetli çalıştırma ve aşırı yük korumasına sahiptir. 

Bu avantajlar, en iyi performansı elde etmek için yalnızca minimum bakım gereksinimi ile daha da geliştirilir. Profi TI vinçler, düşük bakım gerektiren bir kanat motoru ve zincir dişlisi için bakım gerektirmeyen toz geçirmez rulman kullanır, buna karşın patentli motor freni sistemi çok az aşınma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Planet dişli kutusu, tüm dişlerin temperli veya sertleştirilmiş yüksek dereceli çelikten yapılmış olduğu uzun ömürlü gres yağlamasını kullanırken, zincir ve kanca da nominal olarak belirlenmiş yükün beş katına kadar bir kırılma mukavemeti ile yüksek kalitede temperlenmiş çeliklerden yapılmıştır. Bu seri için entegre bir acil durum ana hava durması ile birlikte yukarıdaki tasarım özellikleri, emniyetin JDN'te bir numaralı önceliğe sahip olduğunu ve Profi vinçleri için olduğunu vurguluyor. 

Genel olarak endüstriyel uygulamalar için toplam altı model mevcuttur; ton cinsinden taşıma kapasitesini belirten numara ile 3 TI, 6 TI, 10 TI, 16 TI, 20 TI ve 25 TI’dır. Diğer uygulamalar için, Profi TI vinçler hafif taşıma kapasitelerinde (250kg'dan) ve daha ağır modellerde  (100 ton kapasiteye kadar) mevcuttur.
 JDN'nin tüm Profi TI vinçleri ayrıca hidrolik tahrikli bir versiyonda mevcuttur.
Tipik uygulamalar arasında uçak yapımı, genel montaj hatlar, mandıralar, elektroliz hatları, açık deniz  platformları, boya atölyeleri, enerji santralleri, rafineriler, kereste fabrikaları, tersaneler ve temperleme tesisleri yer alır. Ayrıca, kimyasal, patlayıcılar, gıda, mobilya, cam, petrol depolama, kağıt, tekstil endüstrileri ve diğer sanayide bir çok yerde de kullanılırlar.

Bu pazarlardaki son kullanıcılar yüksek düzeyde verimlilik sağlayan güçlü, hızlı, sessiz, yağsız kaldırma operasyonundan yararlanabilirler. JDN vinçler, TCO (toplam sahip olma maliyeti)’yı azaltmaya önemli katkı sağlayan endüstrinin en verimli hava tüketimi oranlarını sunmak için tasarlanmıştır. Profi TI vinçler ayrıca çıkıntı oluşturan kontrol hortumları veya zarar görmeye duyarlı parçaları da içermez ve yatay çekme için bunlara eşit derecede uygundur.

 

Tarihinde yayınlanan Şubat 26, 2018 - (12717 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
J.D. Neuhaus GmbH & Co. KG
Windenstraße 2
58455 Witten-Heven - Germany
+49-2302-2080
+49-2302-208286
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
Türkiye’nin sanayicileri güçlerini MAKTEK KONYA’da birleştirecek
Dünya demiryolu sektörünün nabzı Eurasia Rail’da atacak
Uzun Boy Tornalama Kabiliyetleri
Boru İşleme Ekipmanları
Üretime ilham veren fuar, Maktek Avrasya yerli üreticiyi destekliyor
Stopflex: Basınç Hortumları için Patentli Retansiyon Sistemi
Mekanize Kaynak Sistemleri
İnverter Kaynak Makinesi
SMB Technics Satış Sorumlusu Tanju Türkyılmaz ile röportaj
Yerli CNC Tezgahlar