Endüstride Özel Performans Sergileyen Vinçler

  Sor / bana ulaş

Hafif taşıma kapasitelerinden (250kg'dan) ve daha ağır modellere (100 ton kapasiteye kadar) mevcut

Makineler & Aletler

Endüstride Özel Performans Sergileyen Vinçler
Endüstride Özel Performans Sergileyen Vinçler

J D Neuhaus (JDN)'den Profi TI serisi hava kaldırıcıların sağlam yapısı, genel endüstriyel uygulamaların tümüne uygun olmasını sağlar. JDN'nin Profi TI serisi kapsamlıdır fakat TI 3'ten TI 25'e modeller (3 ila 25 ton kaldırma/yükleme kapasitesi sağlamaktadır), sürekli çalışma süreçlerinde bile genel amaçlı kullanım için idealdir. Bu birimler, son kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için birçok aksesuarla donatılabilir. Bu aksesuarlardan bazıları, yüklerin hassas bir şekilde konumlandırılması için çeşitli kontrol sistemleri (uzaktan kumanda dahil) ve belirli talepleri karşılamak için mevcut çeşitli arabalardır.

Profi TI vinçler birçok avantaj sunuyor. Bu kullanımı kolay, düşük baş yüksekliği, hafif vinçler tehlikeli alan uygulamaları için uygundur ve toz, buhar, nemden etkilenmez ve çalışma sıcaklıkları -20 ila + 70 ° C arasındadır. Profi TI vinçler, genişletilmiş görev döngüleri (% 100 görev oranı) ile kesintisiz çalışmaktadır ve emniyetli çalıştırma ve aşırı yük korumasına sahiptir. 

Bu avantajlar, en iyi performansı elde etmek için yalnızca minimum bakım gereksinimi ile daha da geliştirilir. Profi TI vinçler, düşük bakım gerektiren bir kanat motoru ve zincir dişlisi için bakım gerektirmeyen toz geçirmez rulman kullanır, buna karşın patentli motor freni sistemi çok az aşınma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Planet dişli kutusu, tüm dişlerin temperli veya sertleştirilmiş yüksek dereceli çelikten yapılmış olduğu uzun ömürlü gres yağlamasını kullanırken, zincir ve kanca da nominal olarak belirlenmiş yükün beş katına kadar bir kırılma mukavemeti ile yüksek kalitede temperlenmiş çeliklerden yapılmıştır. Bu seri için entegre bir acil durum ana hava durması ile birlikte yukarıdaki tasarım özellikleri, emniyetin JDN'te bir numaralı önceliğe sahip olduğunu ve Profi vinçleri için olduğunu vurguluyor. 

Genel olarak endüstriyel uygulamalar için toplam altı model mevcuttur; ton cinsinden taşıma kapasitesini belirten numara ile 3 TI, 6 TI, 10 TI, 16 TI, 20 TI ve 25 TI’dır. Diğer uygulamalar için, Profi TI vinçler hafif taşıma kapasitelerinde (250kg'dan) ve daha ağır modellerde  (100 ton kapasiteye kadar) mevcuttur.
 JDN'nin tüm Profi TI vinçleri ayrıca hidrolik tahrikli bir versiyonda mevcuttur.
Tipik uygulamalar arasında uçak yapımı, genel montaj hatlar, mandıralar, elektroliz hatları, açık deniz  platformları, boya atölyeleri, enerji santralleri, rafineriler, kereste fabrikaları, tersaneler ve temperleme tesisleri yer alır. Ayrıca, kimyasal, patlayıcılar, gıda, mobilya, cam, petrol depolama, kağıt, tekstil endüstrileri ve diğer sanayide bir çok yerde de kullanılırlar.

Bu pazarlardaki son kullanıcılar yüksek düzeyde verimlilik sağlayan güçlü, hızlı, sessiz, yağsız kaldırma operasyonundan yararlanabilirler. JDN vinçler, TCO (toplam sahip olma maliyeti)’yı azaltmaya önemli katkı sağlayan endüstrinin en verimli hava tüketimi oranlarını sunmak için tasarlanmıştır. Profi TI vinçler ayrıca çıkıntı oluşturan kontrol hortumları veya zarar görmeye duyarlı parçaları da içermez ve yatay çekme için bunlara eşit derecede uygundur.

 

Tarihinde yayınlanan Şubat 26, 2018 - (12735 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
J.D. Neuhaus GmbH & Co. KG
Windenstraße 2
58455 Witten-Heven - Germany
+49-2302-2080
+49-2302-208286
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
Toyota’nın Seçimi ZF ve Mobileye Güvenlik Teknolojisi
Tezmaksan 40’ıncı yılında hedeflerine emin adımlarla ilerliyor
Havacılık ve İmalat Sanayinin Lider Firmaları Arasında Siz de Yerinizi Alın!
Coşkunöz Holding’de Üst Düzey Atama
BİMED Teknik Aletler Genel Müdür Yardımcısı Tolga YAROĞLU ile yapılan Röportaj
OTOMAT TEZGÂHLARININ MASTER ŞEFİ: LICO
Makinecilerin 2021 ihracat hedefi 20 milyar dolar
CIIE, Çin Pazarına Girmenin En İdeal Yolu
Fronius, tedarik işletmeleri için prototip kaynağı yapıyor
Türkiye’nin Demiryolu Atılımı 9’uncu Eurasia Rail ile Tüm Dünyaya Tanıtılacak
Demiryolu Taşıtları, ESİT Test Cihazları ile Daha Güvenli, Daha Hızlı
ZF; Geleceğe Hazır.
Schaeffler; Çığır açan Teknoloji: MPAX kafesli rulmanlar
petes; Kuruluşu 1963 'dan bu yana Otomotiv Servis Ekipmanları sektöründe öncü firmalardandır.
EREN Balata; Güvenlik Öncelik.
Kardeş Elektrik; Raylı Sistemlere Profesyonel Çözümler
Selectron; Trenler için Otomasyon Çözümleri
Harting Han Endüstriyel Konnektörler
FMC Hidrolik, Raylı Sistemlerde Yerli ve Milli üretim çalışmalarına odaklandı
PANEL; Ray Bağlantı Sistemleri