E-Life EPC serisi Panel PC

Şık tasarımı ve dayanıklı Projected Capacitive Dokunmatik Ekranıyla

  • E-Life EPC serisi Panel PC
    E-Life EPC serisi Panel PC

Türkiye’nin en güvenilir yerli Panel PC üreticisi Noya Bilgisayar E-Life EPC serisi Panel PC ailesinin yeni modellerini 8-11 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan WIN Eurasia 2022 fuarında sergiliyor olacak.  Ziyaretçiler Noya Bilgisayar tarafında üretilmekte olan tüm ürün gruplarını Salon 2’de bulunan B190 nolu stantta inceleme imkanı bulacak.

E-Life EPC Serisinin En Yine Üyesi; EPC-616 15.6” Panel PC
Noya Bilgisayar EPC Serisi Panel PC ailesini genişletmeye devam ediyor. Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşlarının Dijital Dönüşüm projelerinde özellikle tercih edilen E-Life EPC Serisinin 15.6” ekran boyutuna sahip ilk modeli olan EPC-616, kompakt bir tasarım ve geniş ekranda Full HD çözünürlüğe ihtiyaç duyulan uygulamalar için özellikle geliştirildi. Yeni EPC-616, şık tasarımı, gelişmiş özellikleri ve dayanıklı Projected Capacitive Dokunmatik Ekranıyla kanıtlanmış E-Life EPC serisi kalitesini ve güvenilirliğini aynı şekilde devam ettiriyor.

Yeni EPC-616 Intel Celeron J1900 Quad-Core gömülü işlemcisi ile yüksek performans sunarken, gelişmiş bağlantı portları da  farklı uygulamalarda hızlı ve kolay  entegrasyon imkanı sağlamakta. EPC-616 üzerinde bulunan 3 adet RS232, 2 Adet USB 2.0, 2 adet USB 3.0 ve 2 adet Gigabit LAN  gibi bağlantı portları sahada ihtiyaç duyulan tüm gereksinimlere cevap verebiliyor.

Tüm E-Life EPC serisinde olduğu gibi EPC-616’da da standart olarak gelen Multi-Touch Projected Capacitive Dokunmatik Ekran, 4 mm kalınlığı ile yüksek dayanıklılık ve yüksek hassasiyeti bir arada sunarken, eldivenle kullanım desteği ile tüm endüstriyel ortamlarda güvenli bir kullanım imkanı sağlıyor.

EPC-500 ve EPC-700 Serileri 8. Nesil İşlemcilerle Güncellenerek
Yüksek işlemci performansına ihtiyaç duyulan Dijital Dönüşüm ve Otomasyon uygulamalarında en çok tercih edilen modelleri barındıran EPC-500 ve EPC-700 serilerinde artık 8. Nesil Intel Core Mobil işlemciler hiçbir fiyat farkı olmadan standart olarak geliyor. Bir önceki nesil işlemcilere göre i3 modellerde %43, i5 modellerde %80 daha yüksek performans sunan yeni işlemcilere sahip EPC  Panel PC’ler ile çok daha yüksek işlem kapasiteleri ile çalışmak mümkün oluyor.

Yerli Üretimin Gücü ile Rekabetçi Fiyat
Noya Bilgisayar, iyi tasarıma sahip yüksek kaliteli yerli endüstriyel bilgisayarlarını rekabetçi fiyatlarla sunma politikasını yeni ürünleri ile daha da güçlü bir şekilde devam ettiriyor. Dünya standartlarında tasarım özelliklerine sahip tüm ürünlerin güvenilirlikleri, sahip oldukları CE Sertifika ve Test Raporları ile de bağımsız laboratuvarlar tarafından onaylanmıştır. Aynı zamanda 2022 yılı başından itibaren 5 yıl garantiye sahip olarak satılan E-Life EPC Serisi Panel PC’ler Türkiye’deki işletmelerin dijital dönüşümüne destek verirken yapılan donanım yatırımlarının toplam sahip olma maliyetlerini de düşürmelerine yardımcı oluyor. 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim