Yerli E-Life EPC Serisi Panel PC

Dijital dönüşüm projeleri için

  • Yerli E-Life EPC Serisi Panel PC
    Yerli E-Life EPC Serisi Panel PC

Türkiye’nin güvenilir yerli Endüstriyel PC üreticisi Noya Bilgisayar tarafından 1,5 yıl süren Ar-Ge çalışmaları neticesinde 2019 yılı Mart ayında piyasaya sunulan yeni E-Life EPC Serisi Panel PC’ler tüm üretim alanlarında Dijital Dönüşüm ve Otomasyon projelerinde güvenle kullanılabilecek yerli endüstriyel Panel PC seçeneği oluşturuyor. 
27 yıl önce kurulan ve Türkiye’nin ilk orijinal Panel PC üreticisi olan Noya Bilgisayar’ın 20 yıla yakın Panel PC tasarım ve üretim tecrübesi ile sahada bulunan binlerce üründen edindiği geri bildirimlerin birleşimi ile geliştirilen yeni E-Life EPC Serisi Panel PC’ler, özellikle dijital dönüşüm ve akıllı fabrika uygulamaları için zorlu üretim ortamlarında kesintisiz çalışma performansı sunuyor.

Tüm endüstrileri derinden etkileyen COVID-19 salgını dünyada olduğu gibi Türkiye’de akıllı üretim sistemlerinin önemini bir kez daha göstermiştir. Akıllı Üretim Sistemlerinin fabrika içerisindeki en uç donanımlardan olan Endüstriyel Panel PC’ler, hem üretim operasyonunun yürütülmesi hem de sahadan ve makinalardan bilgi toplanması amacıyla yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile yüksek performans ve kapasitelere ulaşan Endüstriyel Panel PC’ler ile sahadan aynı anda çok miktarda ve çeşitte bilgiyi anlık olarak toplamak mümkün olabilmektedir. Noya Bilgisayar tarafından üretilmekte olan E-Life EPC Serisi Panel PC’ler dünya standartlarındaki kaliteleri ile bu alanda ihtiyaç duyulan tüm özellikleri eksiksiz olarak sağlamaktadır.

Tüm Uygulamalar İçin Farklı Ekran Boyutları, İşlemci Seçenekleri ve Gelişmiş I/O Bağlantıları Bir Arada
E-Life EPC Serisi Panel PC’ler 10.1”, 15”, 18.5” ve 21.5” olmak üzere 4 farklı ekran boyutu ve 3 farklı işlemci seçeneği ile dijital dönüşüm ve otomasyon uygulamaları için gerekli tüm ihtiyaçlara çözüm sağlayabilen geniş bir ürün ailesi oluşturuyor.

Intel tabanlı Celeron J1900 Quad-Core gömülü işlemci yanında Core i3 ve i5 mobil işlemci seçenekleri ile yüksek performans sunabilen E-Life EPC Serisi, gelişmiş bağlantı portları ile de geniş bir uygulama ve entegrasyon imkanı sağlıyor. En az 3 adet RS232, 2 adet Gigabit LAN, 3 Adet USB 2.0, 1 adet USB 3.0  ve 1 adet Digital I/O gibi çok yönlü bağlantı portlarına sahip olan EPC Serisi sahada farklı çevrebirimleri veya I/O modülleri ile haberleşmede esneklik sağlıyor. Opsiyonel olarak sunulan izoleli RS232 ve USB portlar sayesinde kritik çevre birimi bağlantılarının da güvenle yapılması mümkün oluyor.

Eldivenle Kullanabileceğiniz Multi-Touch PCAP Dokunmatik Ekran
E-Life EPC Serisi Panel PC’lerde kullanılan Multi-Touch Projected Capacitive Dokunmatik Ekranlar her bir boyut için özel tasarlanmıştır. Tüm modellerde 4 mm Dokunmatik Panel kalınlığına sahip PCAP Dokunmatik Ekranlar yüksek dayanıklılık ve hassas bir çalışma performansı sunarken, eldivenle kullanım desteği ile tüm endüstriyel ortamlarda güvenli bir kullanım sağlıyor.

Şık ve Dayanıklı Alüminyum Gövde
Sahip olduğu şık tasarımı hemen fark edilen E-Life EPC Serisi Panel PC’ler, dayanıklı alüminyum enjeksiyon kasaları ve tamamen fansız yapıları ile en zorlu endüstriyel ortamlarda bile kesintisiz bir çalışma sağlıyor. Böylece toplam sahip olma maliyetini düşürerek yatırım maliyetlerini azaltıyor. 

Kolay Montaj, Hızlı Entegrasyon
Tüm E-Life EPC modelleri VESA uyumlu montaj ayakları ile kullanılabileceği gibi, opsiyonel olarak sipariş edilebilen panel montaj aparatları sayesinde pano montajında kolaylık sağlamaktadır. E-Life EPC Serisi opsiyonel olarak sunulan masaüstü ve kiosk tipi standart ayak seçenekleri ve gerektiğinde projeye özel tasarlanabilen kiosk tipi ünitelerle işletme ortamında ihtiyaç duyulan farklı kullanım özelliklerine de cevap verebilmektedir.

Yerli Üretimin Gücü ile Rekabetçi Fiyat
Noya Bilgisayar’ın yüksek kaliteli yerli endüstriyel bilgisayarları rekabetçi fiyatlarla sunma politikası yeni EPC Serisi Panel PC’ler ile daha da güçlü bir şekilde devam ediyor. Dünya standartlarında tasarım özelliklerine sahip EPC Serisi Panel PC’ler gerekli testlerden geçerek sahip oldukları CE Sertifika ve Test Raporları ile de güvenilirliği test edilmiş ürünlerdir. Bugün ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarında başarı ile hizmet vermeye devam eden ürünler Türkiye’deki işletmelerin dijital dönüşümüne destek vermeye devam ediyor.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim