Yerli E-Life EPC Serisi Panel PC Ailesi

10.1”, 15”, 18.5” ve 21.5” olmak üzere 4 farklı ekran boyutu ve 3 farklı işlemci seçeneği ile

  • Yerli E-Life EPC Serisi Panel PC Ailesi
    Yerli E-Life EPC Serisi Panel PC Ailesi

Türkiye’nin güvenilir yerli Endüstriyel Bilgisayar üreticisi Noya Bilgisayar uzun bir ara verilen WIN Eurasia Fuarının bul düzenlenme karar verilmesiyle fuarda yerini aldı. Bu yıl 10-13 Kasım 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Türkiye’nin en önemli endüstri fuarı WIN Eurasia 2021’de ziyaretçiler Noya Bilgisayar tarafında üretilmekte olan tüm ürün gruplarını Salon 2’de bulunan E120 nolu stantta inceleme imkanı bulacak.

1994 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk orijinal Panel PC üreticisi olan Noya Bilgisayar, 20 yıllık Endüstriyel Bilgisayar ve Kiosk tasarım tecrübesi ile kendi bünyesinde geliştirdiği yeni E-Life EPC Serisi Panel PC ailesi, EK serisi Endüstriyel Kiosklar ve InnoBox serisi Endüstriyel Box PC ürünleriyle dijital dönüşüm ve akıllı fabrika uygulamaları için zorlu üretim ortamlarında kesintisiz çalışma performansı sunan donanımlar üretiyor. Şirket aynı zamanda kendi markası ile yur dışında ürettirdiği InnoTab Dayanıklı Tabletler ve Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olduğu Sunmi Dayanıklı El Terminallerini de fuarda sergiliyor olacak.

Fuarın Yıldızı E-Life EPC Serisi Panel PC
1,5 yıl süren Ar-Ge çalışmaları neticesinde 2019 yılı Mart ayında piyasaya sunulan yeni E-Life EPC Serisi Panel PC ailesi, tüm dünyada yaşanan salgın süreci ile önemi daha da artan üretim alanlarında dijital dönüşüm ve Akıllı Fabrika uygulamalarının önemli bir donanım bileşeni için güvenilir yerli bir alternatif oluşturuyor. 

E-Life EPC Serisi Panel PC’ler 10.1”, 15”, 18.5” ve 21.5” olmak üzere 4 farklı ekran boyutu ve 3 farklı işlemci seçeneği ile dijital dönüşüm ve otomasyon uygulamaları için gerekli tüm ihtiyaçlara çözüm sağlayabilen geniş bir ürün ailesi olmasının yanında gelişmiş I/O bağlantıları ve esnek montaj imkanları ile sahada hızlı ve kolay uygulama imkanı sağlıyor. Ayn zamanda Dayanıklı metal gövdeye sahip olaran E-Life EPC Serisi Panel PC’ler, tüm endüstriyel ortamlarda kesintisiz bir çalışma performansı sergileyerek Türkiye’deki işletmelerin Dijital Dönüşüm yatırım maliyetlerinin azalmasına ve verimliliklerinin artmasına katkı sağlamayı hedefliyor.

Yerli Üretimin Gücü ile Rekabetçi Fiyat
Noya Bilgisayar’ın iyi tasarımlara sahip yüksek kaliteli yerli endüstriyel bilgisayarları rekabetçi fiyatlarla sunma politikasını yeni ürünleri ile daha da güçlü bir şekilde devam ettirmeyi hedefliyor. Dünya standartlarında tasarım özelliklerine sahip tüm ürünlerin güvenilirlikleri, sahip oldukları CE Sertifika ve Test Raporları ile de bağımsız laboratuvarlar tarafından onaylanmıştır. Bugün ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarında başarı ile hizmet veren ürünler Türkiye’deki işletmelerin dijital dönüşümüne 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim