Yüksek Hızlı Kablosuz Erişim Noktası ARS-7235-5E-AC

Zorlu Endüstriyel Ortamlar İçin

  • Yüksek Hızlı Kablosuz Erişim Noktası ARS-7235-5E-AC
    Yüksek Hızlı Kablosuz Erişim Noktası ARS-7235-5E-AC

Endüstriyel ağ cihazlarının küresel lider geliştiricisi olan Antaira Technologies, ARS-7235-5E-AC çift bant 802.11a/b/g/ ürününü piyasaya sürerek kablosuz iletişim portföyünü genişletti. Ek yönlendirici özelliklerine ve beş gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahip n/ac WLAN erişim noktası.

Yoğun endüstriyel uygulamaların yüksek verim gereksinimlerini karşılamak için tasarlanan ARS-7235-5E-AC, 2x2 MIMO geleceğe yönelik iletişim ile 867Mbp'ye kadar net veri hızını destekler. Hem 2,4 hem de 5 GHz bantlarında aynı anda çalışabilmesi için Qualcomm IPQ4029 SoC yonga seti ile gömülüdür ve ayrıca mevcut kablosuz yatırımları en üst düzeye çıkarmak için 802.11a/b/g/n dağıtımlarıyla geriye dönük uyumludur.

ARS-7235-5E-AC, kompakt boyutları, DIN rayına veya duvara monte edilebilir seçenekleri, güvenli WPA3 şifrelemesi ve düşük voltaj girişi sayesinde BT uzmanlarına gerekli kablosuz kapsama alanını daha hızlı, daha kolay dağıtım ihtiyacı ile dengeleme esnekliği verir. 9V. Beş gigabit Ethernet bağlantı noktası, dizüstü bilgisayarlara, PC'lere ve diğer kablolu cihazlara bağlantı sağlar. Ek olarak, farklı modlarda çalışabilmesi, uzun mesafeli dağıtımlar da dahil olmak üzere çok çeşitli kablosuz uygulamalar için uygun olmasını sağlar.

Tüm Antaira kablosuz cihazları gibi, ARS-7235-5E-AC-T, -35 °C ila 70 °C arasında geniş bir çalışma sıcaklığı, bir IP30 metal muhafazası ve endüstriyel sınıf direnci ile zorlu ortamlarda güvenilirlik sağlamak üzere tasarlanmıştır. şok, titreşim, güç dalgalanmaları ve EMI.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim