Yazar Kasa Pos

Mobil ve Sabit Kullanım

  • Yazar Kasa Pos
    Yazar Kasa Pos
  • Yazar Kasa Pos
    Yazar Kasa Pos
  • Yazar Kasa Pos
    Yazar Kasa Pos

inPOS M120, hem işletmeniz içerisinde sabit hem de işletme dışındaki ödeme alma ihtiyaçlarınız için mobil kullanım imkanı sunar. Yazar Kasa ve EFT-POS özelliklerini tek bir cihaz üzerinde sağlayan inPOS M120, işletmeniz içerisindeki cihaz kirliliğinden kurtulmanızı sağlar.

Tüm Banka Kartlarıyla Uyumlu
Bütünleşik olarak sunulan Yazar Kasa ve EFT-POS özellikleri ile işletmeniz içerisinde oluşan cihaz karmaşıklığının önüne geçmenizi sağlar. Türkiye’de yaygın olarak kullanılan tüm banka kartlarıyla uyumlu olarak çalışır ve ödeme almayı sizin için kolay bir hale getirir.

Güvenli Ödeme Altyapısı - PCI, EMV
Ödeme işlemlerinin güven içinde ve kolayca tamamlanması, her işletmenin önceliğidir. Yurt dışında, akredite laboratuvarların yaptığı testler sonucu, yüksek güvenlik kurallarına göre onaylanan inPOS M120; PCI PTS, PCI DSS ve EMV L1/L2 sertifikaları ile dünya çapında kabul görmüş güvenlik altyapısına sahiptir.

GİB, TÜBİTAK ve TSE Onaylı
Gelir İdaresi Başkanlığı’nın son tebliğleri uyarınca yurt içi ve yurt dışı testlerden geçen inPOS M120, hem Yazar Kasa hem de EFT-POS cihazı olarak kullanım için tüm onaylara sahiptir.

Bulut Tabanlı Teknoloji
7/24 sağlanan bulut teknolojisi ile inPOS M120, işletmeniz için sürekli en güncel sürümü destekler. Bulut desteği sayesinde sunulan katma değerli hizmetler ile sektörünüze ve işletmenize uygun çözümler daima elinizin altındadır. inPOS M120 teknolojiyi yönetirken sizin işinize odaklanmanızı sağlar.

Güçlü İletişim Altyapısı
İşletmeniz için ödeme almanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Müşterilerinize, işletme içinde olduğu gibi aynı zamanda kapıya servis hizmetleri de sunmak istediğinizde, kredi kartı işlemleriniz iletişim problemleri yüzünden sekteye uğrayabilir. inPOS M120, bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için bağımsız kuruluşlar tarafından defalarca test edilerek üretilmiştir.
•    İiletişim ihtiyaçları doğrultusunda, her zaman sağlıklı ve hızlı çalışan bir iletişim teknolojisi üzerinde tasarlanmıştır.
•    Turkcell iletişim altyapısını kullanır. Bu sayede müşterilerimiz; Türkiye'nin 81 ilinde, Turkcell'in çekim gücünden yararlanarak kendi işlerine odaklanırlar.

Güçlü ve Uzun Ömürlü Batarya
İşlemlerinizin batarya problemleri yüzünden yarıda kalması ve kalitesiz bataryalar sebebiyle cihazı gün içinde sürekli şarj etme ihtiyacı işletmelerin karşılaştığı temel sorunlar arasındadır.

inPOS M120, işlemleriniz esnasında bu gibi sorunlarla uğraşmamanız ve işinize zaman ayırabilmeniz için yüksek depolama alanına sahip ve kaliteli bir batarya ile üretilmiştir. Bu sayede tek şarj ile hem daha fazla işlem yapabilir hem de cihazınızın kullanım ömrü boyunca bataryanızdan en iyi performansı alabilirsiniz.

Dayanıklı Tasarım

Farklı çalışma ortamları için ideal
Her işletmenin iş yapış şekli ve ortamı farklıdır. Bu sebeple cihazın kullanıldığı alanlar farklılıklar içerir ve kullanım sırasında cihazın düşmesi veya darbelere maruz kalması olasıdır. Çeşitli mobil ve sabit kullanım biçimleri gözetilerek tasarlanan inPOS M120; darbe, düşme ve farklı iklim koşullarına karşı dayanıklıdır.
Öte yandan inPOS M120 ekranı özel olarak tasarlanmıştır ve kırılma, çizilmeye karşı dayanıklılığını korur. Özetle inPOS M120, zorlu çalışma koşullarında güvenle kullanabilmeniz için üretilmiştir.

Geniş Kullanım Alanı

Farklı sektörlerdeki işletmelerin ihtiyaçlarına uyguninPOS M120, farklı sektör ve işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış bir üründür, gerek mobil kullanım gerek sabit alanlar için kullanım kolaylığı sunar.
Restoran, kafe, market, bakkal, otopark, eczane, kuaför ve benzeri pek çok perakende satış yapılan veya hizmet sunulan işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan inPOS M120, ergonomik tasarımı ve güçlü teknolojik altyapısı ile geniş kullanım alanına sahiptir.
Yazar Kasa ve EFT-POS özelliklerinin bütünleşik olarak sunulduğu inPOS M120’yi, hem sabit hem de mobil olarak, ödeme alma ihtiyaçlarınızın bul
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim