Etiket Baskısı

İstenilen Tasarımda, Adette ve Zamanda

  • Etiket Baskısı
    Etiket Baskısı
  • Etiket Baskısı
    Etiket Baskısı

Son dönemin yükselen trendlerinden biri de butik ve kişileştirilmiş üretim. Kişileştirilmiş üretimin en önemli etkeni de etiket. Potansiyel bir müşteride iyi bir izlenim yaratmak için beş saniyeden daha az zamanınız var. Dikkat çekmek için yarışan birçok rakiple, ilk izleniminizde hiçbir şey yoksa müşteri için ikinci bir şansınız olmayabilir.

Interpos Teknolojileri'nin temsilciliğini yaptığı Epson’un etiket yazıcılarıyla maliyetten, zamandan, stoktan kazanç sağlamak mümkün.  Sağlık sektöründen butik zeytinyağı üretimi yapan kurumlara, sınırlı sayıda üretim yapan özel tasarımcılardan reçel imalatçılarına; tüm firma ve bireyler ihtiyaç duydukları etiketleri Epson renkli etiket yazıcısıyla kendi bünyelerinde kolaylıkla üretebilir.  

Konuyu değerlendiren Epson Türkiye POS Uzmanı Ahmet Gürle; “Özellikle küçük üreticilerin yarattıkları markayı farklılaştırılmış ve kişiselleştirilmiş ambalajla sunabilmesi en önemli noktalardan biri. Matbaaya ihtiyaç duyulmadan istenilen adette, zamanda ve tasarımsal tüm değişiklikler yapılarak renkli etiket basmak mümkün. Masaüstünde kolaylıkla kullanabileceğiniz ColorWorks C3500 etiket yazıcımız butik üreticilere katma değer sağlıyor” dedi. 

Her açıdan kolaylık ve tasarruf

Matbaa çözümlerinde az adetli baskının yüksek maliyetlere çıktığına değinen Gürle; “Kendi etiket yazıcınızla istediğiniz miktarda etiketi basmanız mümkün, birim başı maliyetiniz hep aynı. Bekleme süreniz yok, tasarımı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz ve elbette stoklama ortadan kalkıyor. Operasyon maliyeti söz konusu değil” dedi. 

Etiketin yanı sıra bilet ve isimlik baskısı çözümü de sunan Epson ColorWorks C3500’ün hızı saniyede 103 mm'ye ulaşıyor. Tasarımlarınızı bire bir alabileceğiniz renkli yazıcı, DURABrite Ultra pigment mürekkep kartuşları sayesinde dağılmaz, suya ve solmaya karşı dayanıklı, soğuk veya sıcak ortamlarda hızlı kuruyan çok detaylı etiket baskısı sağlıyor. 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim