Salı, 17 Ekim 2017

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Yeni Endüstriyel Ürünler

Uzaktan Radyo Bağlantılı Ölçüm Sistemi

Berlin kuruluşu olan DATAPAQ uzaktan radyo bağlantılı sistemi tanıttı. Sistem, yüksek soğutma ya da ısıtma sürecine sahip uygulamalarda kullanılmaktadır. Toplu yemek pişirme veya dondurma, vakumlu yemek pişirme fırınları, uzun sureli ateşe maruz kalan süreçler,, seramik endüstrisi gibi ciddi sıcaklıklarda çalışılan sektörlere çözüm sunmaktadır. DATAPAQ kullanımında...

Yayın tarihi Mayıs 18, 2012 - ( görüntülenme)

tarafından Onur Dil

Berlin kuruluşu olan DATAPAQ uzaktan radyo bağlantılı sistemi tanıttı. Sistem, yüksek soğutma ya da ısıtma sürecine sahip uygulamalarda kullanılmaktadır. Toplu yemek pişirme veya dondurma, vakumlu yemek pişirme fırınları, uzun sureli ateşe maruz kalan süreçler,, seramik endüstrisi gibi ciddi sıcaklıklarda çalışılan sektörlere çözüm sunmaktadır. DATAPAQ kullanımında verilerin kaydı için Q18 tasarlanmıştır. Sistem vericilerdeki, birinci ve ikinci alıcılardaki ve DATAPAQ verilerini analiz etmek için tasarlanmıştır. Q18 veri kaydedici -200 °C ila +1,370 °C aralığında ölçüm yapmaktadır. Bu çok yönlü ünite hızlı okuma kabiliyetine sahiptir ve 0.1 °C ±0.5 ºC ölçme hassasiyetindedir. Bu dahili hafıza her kanal için 50.000 okuma kapasitesine sahiptir ve hiçbir data kaybolmaz. Q18, altı farklı kaydedici boyutu ve 6,10 ve 12 kanal konfigürasyonu sayesinde bütün ihtiyaçlara uygun çözüm sunabilmektedir. Uzaktan ölçüm sistemleri son radyo frekans teknolojilerini kullanır ve doğru zamanda doğru sıcaklık verilerinin süreçlerden alınmalarını sağlar. Altı data kaydedici aynı anda bir alıcıya bağlanabilir ve 72 termokopla kadar ölçüm alınabilir. Sistem anında ve sürekli sıcaklık görüntülemeyi sağlar ve analiz edebilir. Proses parametreleri anında üretim kalitelerini, fire azaltmayı ve enerji tasarrufunu ayarlanabilir kılmaktadır. Zorlu koşullarda en iyi datanın alınabilmesi alıcı sayıları ve pozisyonları kolayca ayarlanarak sağlanabilir. Uzaktan bağlantı sistemi frekans kullanım lisansından muaftır. Avrupa ve USA'de kullanımı test edilmiş ve onaylanmıştır.


Ücretsiz Bilgi Talep et

Endüstri-Dunyasi.com hesabınız ile giriş yapınız

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Lütfen iletişim bilgilerini doldurunuz
Sayfa Başına Gidin

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Hakkında : DATAPAQ

Şirket Profili

Adres - Telefon - Faks 'ı görüntüle

Blankenburger Str. 135

13127 Berlin

Tel.: +49-30 / 47 80 08 - 412
Faks: +49-30 / 47 10 251


Diğer web sayfalarımızda bu firma ilgili ürünler


Bu firmanın diğer ürünleri

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun