SAP Hybris Ticari Çözümü

  Sor / bana ulaş

Pazarlama, Satış, Hizmet, İş ortağı kanal, Etkileşim Merkezi, Gerçek Zamanlı Teklif, Ticari Promosyon Yönetimi

Endüstri 4.0

SAP Hybris Ticari Çözümü
SAP Hybris Ticari Çözümü

Türkiye'deki Hybris projelerini gerçekleştiren, en geniş yerli Hybris ekibine sahip, Hybris 6.0 sertifikalı danışmanları kadrosunda bulunduran Renova olarak müşterilerine yatırımın geri dönüşü yüksek projeler sunuyor.
Çözümler:
•    Pazarlama: Pazarlama süreçlerini paralel hale getirin ve pazarlama kaynaklarının, bölüm ve listelerin, kampanyaların, aday müşterilerin, ticari promosyonların ve pazarlama analitiklerinin yönetimini geliştirmek için işlevselliği kullanarak müşteri talebini yürütün.
•    Satış: Satış planlaması ve tahmini işlevselliğiyle bölgeleri, müşterileri, ilgili kişileri, aktiviteleri, fırsatları, teklifleri, siparişleri, ürün konfigürasyonunu, fiyatlandırmayı, faturalandırmayı ve sözleşmeleri yöneterek kârlı iş ilişkileri geliştirin.
•    Hizmet: Hizmet satış ve pazarlama desteğiyle daha yüksek hizmet gelirlerine ve kârlılığa ulaşın. Hizmet siparişleri, sözleşmeler, şikayetler ve iadeler, dahili ve depoda onarımlar, garantiler, kaynak planlaması, e-hizmet ve servis analitiklerini daha etkin bir şekilde yönetin. Çağrı merkezlerini, saha servisini ve e-hizmeti destekleme işlevselliği, hizmet sunarken esneklik de sağlar.
•    İş ortağı kanal yönetimi: İş ortağı ilişkilerini yöneterek ve kanal iş ortaklarını güçlendirerek daha kârlı bir indirekt kanal elde edin. İş ortağı süreçlerini iyileştirin: İşe alma ve yönetim, iletişim, kanal pazarlama ve tahmin, iş ortağı üzerinden çevrimiçi satış, iş ortağı sipariş yönetimi, kanal hizmeti ve kanal yöneticileri ile iş ortakları için analitikler.
•    Etkileşim merkezi yönetimi: Etkileşim merkezinizi, tüm irtibat kanalları çapında pazarlama, satış ve hizmet için stratejik bir teslimat kanalına dönüştürerek müşteri sadakatini en üst düzeye çıkarın, maliyetleri azaltın ve geliri arttırın. Tele-pazarlama, tele-satış, müşteri hizmetleri, insan kaynakları, BT destek ve etkileşim merkezi yönetimi gibi aktiviteleri etkin biçimde ele alın.
•    Web kanalı etkinleştirme: İnterneti, işiniz ve tüketiciler için değerli bir satış, pazarlama ve hizmet kanalına dönüştürerek satışları arttırın ve işlem maliyetlerini azaltın. e-pazarlama, e-ticaret, e-hizmet ve web kanalı analitiklerini içeren tamamen entegre web kanalı ile kârlılığı arttırın ve yeni pazarlara ulaşın. Bu özelliklerden, doğrudan SAP ERP uygulamasını veya tamamen entegre müşteri kanalı olarak SAP CRM'i uygulamaya geçirerek faydalanın.
•    İş iletişimleri yönetimi: Birçok yere birçok kanaldan gelen ve giden irtibatları yönetin. Müşterilere ve iş ortaklarına; ses ve metin iletilerini, web'i ve e-postayı da içeren tüm kanallardan sorunsuz ve tutarlı deneyimler sunmak için çoklu kanal iletişimlerini müşteriye dönük iş süreçlerine entegre edin.
•    Gerçek zamanlı teklif yönetimi: Müşteri ilişkileri kurmak ve gelire çevirmek için tüm müşteri etkileşimlerini fırsatlara dönüştürün. Çapraz satışı, yukarı satışı, müşteri sadakati kazanmak için yapılan teklifleri, hizmet düzeyi anlaşmalarını ve hatta daha fazlasını planlayın, geliştirin ve yürütün. Müşteri ilişkilerini geliştirmek, amaca uygun ve kişiselleştirilmiş müşteri etkileşimleri sağlamak için sonraki uygun işlemleri gerçekleştirin.
•    Ticari promosyon yönetimi: Marka devamlılığınızı ve kârınızı, görünür bir şekilde ve ticaretle ilişkili tüm süreçleri kontrol ederek iyileştirin. Arka ofis entegrasyonuyla, ticari ve finansal sonuçların muhasebe açısından daha doğru olmasını sağlayın. Ticari aktiviteleri optimize etmenize yardım edecek temel iş kavrayışları kazanın. Ticari promosyonda analitikleri kullanarak ve pazar geliştirme fonlarını, promosyonu, şikayet ve promosyon işlemeyi daha iyi yöneterek başarınızı arttırın.

Tarihinde yayınlanan Ağustos 9, 2018 - (187 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
RENOVA Consulting
Altunizade mh. Fahrettin Kerim Gökay cd. No:32/2
Üsküdar - Turkey
+90-216 977 70 70
+90-216 540 50 72
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
Schneider Electric ve AVEVA sürdürülebilirlik odaklı şirketleri destekliyor
Serdar Plastik Canias 4.0 Teknolojilerini Tercih Etti
Sipariş Üzerine veya Stoka Üretimde 1C:Drive ERP çözümü
Eskişehir Endüstri Fuarı’nın hem fiziki hem online ayağı büyük ilgi gördü
Wirepas Mesh ve Murata MBN52832 gömülü Bluetooth® Modülü ile birleşimi
Üretimde Dijitalleşmenin Geleceği Masaya Yatırıldı
Havacılık ve İmalat Sanayinin Lider Firmaları Arasında Siz de Yerinizi Alın!
Yeni nesil üretim tedarik platformu tridi.co ile Türkiye’nin üretim kapasitesi birleşiyor
WIN EURASIA Hybrid, 10-13 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenecek
Türkiye Endüstride 5G Kullanımıyla Dünyadaki Dönüşüme Liderlik Edecek
Enclustra; FPGA İLGİLİ HERŞEY.
Emikon; Anybus, Bağlan. Yapılandır. Tamam!
EMPA; Nesnelerin Interneti için Gereken Her Şey
Bosch Rexroth; Akıllı Telefon Otomasyonu
Bosch Rexroth'tan Geleceğin Fabrikaları ve Yeni ctrlX AUTOMATION Çözümleri
EMPA Electronics; Nesnelerin interneti için gereken her şey!
Ölçeklenedirilebilir ve Akıllı Otomasyon Portföyü
Logosoft; Bugünün Dijital Dünyasını İnşa Edin
Canias; ERP Çözümlerimiz ile Firmanızı Geleceğe Taşıyın. Endüstri 4.0
Logo; İşlerinizi Büyütün, Sınırları Aşın!