Otomasyonun Akıllı Telefonları

Mühendislik süresini ve çabasını % 30 ila % 50 oranında azaltır

  • Otomasyonun Akıllı Telefonları
    Otomasyonun Akıllı Telefonları
  • Otomasyonun Akıllı Telefonları
    Otomasyonun Akıllı Telefonları
  • Otomasyonun Akıllı Telefonları
    Otomasyonun Akıllı Telefonları

Yeni ctrlX AUTOMATION platformuyla Bosch Rexroth, makine kontrol sistemleri, IT ve Nesnelerin İnterneti arasındaki geleneksel sınırları ortadan kaldırdı. Merkezi ve merkezi olmayan otomasyon topolojileri artık ölçeklenebilir platformla esnek bir şekilde oluşturulabilir. Linux gerçek zamanlı işletim sistemi, açık standartlar, uygulama programlama teknolojisi, web tabanlı mühendislik ve kapsamlı bir IoT bağlantısı sayesinde, ctrlX AUTOMATION mühendislik süresini ve çabasını % 30 ila % 50 oranında azaltır.

ctrlX AUTOMATION, eksiksiz otomasyon çözümleri için gerekli tüm öğeleri sağlar. Sistem son derece ölçeklenebilir ve neredeyse tüm uygulamalar için gereksinimleri karşılar. Sistem işlevleri birbirini mükemmel bir şekilde tamamlar ve sistemin mutlak açıklığı sayesinde uygulamalar, üçüncü parti donanımlar ve yazılımlarla da genişletilebilir. Mümkün olan en iyi ağ oluşturma yeteneğini sunan otomasyon sistemi, hemen hemen tüm ilgili otomasyon arayüzleri ve protokolleri ile bağlanabilir ve geliştirme ortamı ve programlama dili seçiminde tam özgürlük sunar.

ctrlX CORE, ctrlX AUTOMATION içinde atan güçlü bir kalptir. Yüksek performanslı 64 bit çok çekirdekli bir CPU, PC tabanlı veya yerleşik bir denetleyici ya da sürücüye entegre olan tüm otomasyon topolojilerinin temelini oluşturur. Bu nedenle, cihaz platformları arasındaki tipik sınırları ortadan kaldırır. Bir ctrlX CORE CPU'nun performansı, pratik olarak tüm otomasyon görevleri için fazlasıyla yeterlidir ve örneğin, 200'den fazla servo sürücünün senkronizasyonunu mümkün kılar. Gelecekteki CPU yükseltmelerinin hiçbir yazılım uyarlaması gerektirmeyeceği garanti edilmektedir.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim