MAKTEK Avrasya Fuarı tarihi değişti

31 Ağustos-04 Eylül 2021 arasında Tüyap Fuar alanında yapılacaktır

  • Haziran 23, 2020
  • 1117 Görüntüleme
  • MAKTEK Avrasya Fuarı tarihi değişti
    MAKTEK Avrasya Fuarı tarihi değişti

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. olarak Takım Tezgâhları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) işbirliği ile 28 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında düzenlemeyi planladığı makine sektörünün Avrasya'daki en büyük buluşması olan MAKTEK Avrasya 2020 Fuarı'nı; 31 Ağustos - 04 Eylül 2021 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece'de gerçekleştireceğini belirtti.


Dünya genelinde etkisini sürdüren Koronavirüs (COVID-19) salgın hastalığına karşı T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere ilgili tüm kurum ve kuruluşların önerilerini yakından takip etmeye devam ediyor; sizlerin sağlığını önemsiyor ve fuara yönelik sektörün beklentilerini & görüşlerini de dikkate alıyor.
 

Dünya'da ve ülkemizde yaşanan gelişmeler ışığında, sektörün paydaşlarının ortak kararı ve desteği ile belirledikleri yeni tarihi olan  31 Ağustos - 04 Eylül 2021 tarihlerinde, bölgenin en önemli ihtisas fuarı olan Maktek Avrasya 2021 Fuarı'nda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaklar.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim