Kireç Temizleme Sistemi

Şimdiye kadar işletmeler, sürekli olarak dikkat isteyen kireç temizliklerinde, kimyasalı kullanan kişiye güvenmek zorundaydılar. Bu yüzden kimyasal temizlik esnasında hassas ısı değiştirici ekipmanların da hasar görmemesi için iyi tasarlanmış bir sisteme ihtiyaç duyuldu. İnci Enerji'nin temsilcisi oldupu GOODWAY' in GDS-15pH kireç temizleme sistemi ile operatörlere kolaylık...

  • Tedarikçi INCI ENERJI
  • Mayıs 18, 2012
  • 253 Görüntüleme
  • Kireç Temizleme Sistemi
    Kireç Temizleme Sistemi

Şimdiye kadar işletmeler, sürekli olarak dikkat isteyen kireç temizliklerinde, kimyasalı kullanan kişiye güvenmek zorundaydılar. Bu yüzden kimyasal temizlik esnasında hassas ısı değiştirici ekipmanların da hasar görmemesi için iyi tasarlanmış bir sisteme ihtiyaç duyuldu. İnci Enerji'nin temsilcisi oldupu GOODWAY' in GDS-15pH kireç temizleme sistemi ile operatörlere kolaylık sağlanmaktadır. Kazan, kondenser,chiller ve eşanjör temizliklerinde dakikada 114lt hızıyla yüksek performanslı temizlik sağlamaktadır. Kolay kullanım kontrol paneliyle kullanımını daha da kolaylaştırılmıştır. Boru ısı değiştiricileri için giriş ve çıkış hortumları bağlandıktan sonra kimyasal ve su sirkülasyonu makineyle basitçe yapılmaktadır. pH düzeyini otomatik ayarladığı için ihtiyaç duyduğunda kimyasal ilavesi yapmaktadır. Operatör, makine temizlik yaparken diğer görevleriyle ilgilenebilir. Temizlik tamamlandıktan sonra atık su nötralize edilerek boşaltılır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim