Hava Tahrikli Boru Temizleme Makinesi

Türkiye'de İnci Enerji tarafından pazara sunulan Goodway firmasının AWT-100X hava tahrikli boru temizleme makinesi soğutucu, kondenser, chiller, sıcak su ya da buhar kazanı, eşanjör gibi 6,4mm ila 305mm çap aralığındaki boruları temizleme kapasitesine sahiptir. Dakikada 500 ila 3000devir ayarı yapılarak istenilen devirde borunun temizlenmesini sağlar. Hava şartlandırıcı ile şaftı...

  • Tedarikçi INCI ENERJI
  • Mayıs 22, 2012
  • 709 Görüntüleme
  • Hava Tahrikli Boru Temizleme Makinesi
    Hava Tahrikli Boru Temizleme Makinesi

Türkiye'de İnci Enerji tarafından pazara sunulan Goodway firmasının AWT-100X hava tahrikli boru temizleme makinesi soğutucu, kondenser, chiller, sıcak su ya da buhar kazanı, eşanjör gibi 6,4mm ila 305mm çap aralığındaki boruları temizleme kapasitesine sahiptir. Dakikada 500 ila 3000devir ayarı yapılarak istenilen devirde borunun temizlenmesini sağlar. Hava şartlandırıcı ile şaftı yağlayarak korozyona karşı korur. Makineye bağlanan basınçlı suyun ve şaftın dönme hareketi ayak pedalıyla sağlanmaktadır. AWT-100X şafta bağlanan temizleme başlığıyla (fırça, delici uç, kazıma bıçağı... vb.) birlikte dönerek boruların içerisinde ilerleyerek boru içerisindeki kirlilikleri temizlemektedir. Aynı anda başlıkların üzerine gelen basınçlı suyunda etkisiyle artık maddeler borunun diğer ucundan dışarıya atılmaktadır. Şaftın temizlenecek boruda bir kez ilerlemesi yeterlidir. Isıtma ve soğutma sistemlerinin bakımında en büyük kolaylıktır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim