Hypertherm, Schweissen & Schneiden 2017 fuarında ziyaretçileri şaşırttı

Yeni plazma sınıfı X-Definition™ sisteminin tanıtımı, canlı kesme işlemi sunumları ve etkileşimli standımız ziyaretçilerden oldukça yüksek beğeni topladı.

  • Ekim 18, 2017
  • 6616 Görüntüleme
  • Hypertherm, Schweissen & Schneiden 2017 fuarında ziyaretçileri şaşırttı
    Hypertherm, Schweissen & Schneiden 2017 fuarında ziyaretçileri şaşırttı

Geçen hafta gerçekleştirilen ve rekor sayıda ziyaretçiyi ağırlayan 19. Schweissen & Schneiden fuarı, Hypertherm açısından büyük bir başarıydı. Yeni plazma sınıfı X-Definition™ sisteminin tanıtımı, canlı kesme işlemi sunumları ve etkileşimli standımız ziyaretçilerden oldukça yüksek beğeni topladı.

Ziyaretçiler etkileyici kesim sunumlarını izlemeye geldiler. Metal sanatçısı Marcel Boonen, stantta ürettiği çelikten tablolar ve diğer türde metal sanatını canlı gösterileriyle yeni nesil Powermax® plazma kesme sistemi Powermax45 XP'nin gelişmiş özelliklerini gösterdi.Hypertherm'in Hollanda'daki EMEA genel merkezinde yer alan Kesme Teknolojisi Merkezi ile canlı, çevrimiçi bağlantı kurularak ziyaretçilere yeni XPR300™ ve X-Definition™ plazma sistemlerinin sektörde lider kesim kalitesi ve çok daha yüksek kesim hızları gösterildi.

Ziyaretçilerin ürün bilgilerine göz atmalarına olanak tanıyan etkileşimli panolar ve Sanal Gerçeklik oyunu 'Be a-maze-d' (Hayran kalın), ziyaretçilerin son teknolojili standımızdaki etkileşimli deneyimlerini pekiştiren etkinlikler oldu.EMEA bölgesi Bölge Direktörü Theo Cornielje şunları söyledi: "Standımızda kullandığımız yenilikçi teknolojiler şirketimizin 'Shaping Possibility' vizyonunu açıkça gösterdi. Bunlar sayesinde teknolojilerimizi derinlemesine açıklayabiliyor, sistemlerimizin kapasitesini gösterebiliyor ve ziyaretçilerimize kesme ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulmalarında rehberlik edebiliyoruz. Ziyaretçilerimiz yeni ürünlerimizin becerilerine ve bunları sunuş yollarımıza hayran kaldılar."

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim