em|bleu Bluetooth 5.4 Çipi

Küçük, ultra düşük güçlü cihazlarda

  • em|bleu Bluetooth 5.4 Çipi
    em|bleu Bluetooth 5.4 Çipi

Teknolojinin artan entegrasyon ve minimum güç tüketimi ile minyatürleşmeye doğru yarıştığı bir çağda, performanstan ödün vermeyen, daha kompakt, enerji açısından verimli cihazlara olan talep hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Bluetooth düşük enerji teknolojisinin her yerde yaygınlaşmasıyla birlikte, tüketici sınıfı ürünler artık tıbbi veya otomotiv müşterilerinin çok zorlu standartlarını karşılamak için yeterli değil.

Bu pazar ihtiyaçlarına yanıt veren EM Microelectronic, yeni Embbleu Bluetooth 5.4 çipini piyasaya sürerek çıtayı bir kez daha yükseltiyor. İsviçre mühendisliğinin gurur verici bir ürünü olan em|bleu, üstün kalite ve hizmet ile pazardaki türünün en küçük ve en düşük güçlü ürünüdür.

Kompakt Tasarımın Güç Verimliliğiyle Buluştuğu Yer
Emb|bleu IC, kablosuz teknoloji alanında şık tasarımı güç verimliliğiyle birleştiriyor. En küçük ayak iziyle en zorlu kullanım durumlarında en yüksek performansı elde etmek üzere tasarlanan bu çip, Bluetooth işlevini en boyut ve güç açısından kısıtlı cihazlara bile sorunsuz bir şekilde yerleştirmek için ideal çözümdür.

EM Microelectronic CEO'su Dr. Michel Willemin, "em|bleu, boyut ve pil ömrünün mutlak zorunluluk olduğu cihazlar için önemli bir ileriye doğru atılımı işaret ediyor" diyor. "Bu ürün, çok talepkar müşterilerimize mümkün olan en küçük ayak izi ve minimum enerji ihtiyacıyla maksimum ürün performansıyla hizmet verme kararlılığımızı yeniliyor."

Sağlık Uygulamaları için Hassas Mühendislik
Tutarlılık ve doğruluğun esas olduğu, hızla büyüyen ve oldukça zorlu sağlık sektöründe, em|bleu bu gereklilikleri yerine getirmek için titizlikle tasarlanmıştır. Kan basıncı monitörlerinden glikoz izleme sistemlerine kadar çeşitli sağlık izleme cihazları için güvenilir bağlantı sağlar. em|bleu, birbirine bağlı, hasta odaklı bir bakım modeline geçiş yapan sağlık uygulamaları için ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Çeşitli Endüstriler için Çok Yönlü Bir Güç Merkezi
em|bleu aynı zamanda farklı iletişim ihtiyaçlarını karşılayan enerji verimliliği sağlayan özelliklerin bir karışımını sunarak diğer birçok sektörde de etkili çözümler sunmaktadır. Fitness takipçilerinde em|bleu, güvenilir, uzun ömürlü performansa sahip daha kompakt tasarımlara olanak tanır. Akıllı ev cihazları için em|bleu, tutarlı ve sorunsuz bağlantıyı kolaylaştırarak ev otomasyonunun rahatlığına ve işlevselliğine katkıda bulunur. IoT alanında, güçlü RF performansı ve enerji verimliliği, onu sensörlerden akıllı şehir bileşenlerine kadar çeşitli cihazlar için uygun bir seçim haline getiriyor. Bu çeşitli uygulamalarda em|bleu, boyuta, verimliliğe ve güvenilir çalışmaya yönelik dengeli yaklaşımıyla tanınmaktadır ve bu da onu çok çeşitli bağlı cihazlara değerli bir katkı haline getirmektedir.

Bluetooth 5.4 ile Gelişmiş Bağlantı
En son Bluetooth 5.4 standartlarını birleştirerek, em|bleu bağlantı güvenilirliğini daha da artırırken, yeni kullanım durumlarının kilidini açan ve son müşteri için değeri artıran yeni işlevler ekler.

Uzun vadeli güvenilirlik
Merkezi İsviçre'de bulunan ve Swatch Grubu'nun stratejik bir şirketi olan EM'nin saat yapımcılığı DNA'sı, üstün hizmet düzeyiyle sunulan olağanüstü mühendislik ve kaliteye odaklanmıştır. Neredeyse elli yıllık istikrarıyla EM, müşterilerine eşsiz tedarik zinciri istikrarı ve uzun vadeli destek taahhüdü sunuyor.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim