Brother Katalog

İşletmenize Güç Katan Yazıcı Çözümleri

  • Brother Katalog
    Brother Katalog

Ana firmamız, Brother Industries LTD. Japonya, dünya genelinde en son teknolojiyi sunmanın yanı sıra ISO 14001,14002 ve ISO 9001 sertifikalarına sahip fabrikaları ile 100'ü aşkın ülkede satış yapan ve 30'un üzerinde ülkede faaliyette bulunan çok uluslu bir şirkettir. Brother, yenilikçi ürün anlayışı ve müşteri memnuniyetiyle yüzyıldan uzun süredir seçkin bir marka olarak ün kazanmıştır. 1908'de kurulmuş bir Japon şirketi olan Brother şu anda baskı, görüntüleme, etiketleme ve ev dikiş makinesi piyasalarında kaliteli, yenilikçi ürünler üreten lider bir markadır.

Anahtar ürünler arasında, lazer yazıcılar, çok fonksiyonlu yazıcılar (MFC'ler), faks makineleri, etiket makineleri ve birçok ev ve sanayi tipi dikiş makinesi bulunmaktadır. Dünya çapında güvenilir bir marka olan Brother, işindeki tüm yaklaşımlarında "Müşteri Önceliğine" inanır. Brother kapsamlı çözüm önerileriyle müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamaktadır.

Brother International (Gulf) FZE Türkiye İstanbul Şubesi, Dubai'de yer alan, Ortadoğu ile Doğu Akdeniz boyunca ve Güney Afrika da dahil olmak üzere Afrika kıtasının önemli bir bölümünde ticaretini devam ettiren Brother International (GULF) FZE ofisine bağlı çalışmaktadır. Haziran 2003 tarihinde irtibat ofisi olarak kurulan Brother Türkiye Şubesi, Haziran 2009 tarihinden itibaren satış ofisi olarak satış, pazarlama ve teknik servis faaliyetlerine devam etmektedir.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim