Zebra MC3300 Android El Terminali

2.2 GHz sekiz çekirdekli işlemci ve 4 GB RAM/32 GB Flaş sunuyor

  • Zebra MC3300 Android El Terminali
    Zebra MC3300 Android El Terminali

Lorax Bilişim'in temsilciliğini yaptığı Zebra MC3300 Android El Terminali Sınıfındaki en güçlü işlemci ve bellek sayesinde bugünün ve yarının en zorlayıcı uygulamalarını çalıştırın: 2.2 GHz sekiz çekirdekli işlemci ve 4 GB RAM/32 GB Flaş sunuyor.7000 mAh ekstra güçlü kapasiteye sahip pil tüm MC3300 cihazlarında standarttır. Daha güçlü bataryalar sayesinde pil değiştirme azalır ve pil yönetimi kolaylaşır, daha az pil satın alım ve yönetimi sayesinde daha küçük hacimli pil havuzunuz olur, böylece zaman ve paradan tasarruf edersiniz.Wi-Fi 6 ile yeni nesil Wi-Fi performansı elde edin. Artırılmış bant genişliği ve verimlilik, uygulama performansını etkilemeden cihazlarda ve trafikte büyük bir artış sağlar.Uygulamanız ister dokunma özelliği, ister fiziksel tuş takımı girişi gerektirsin,ikisi de elinizin altında. Üç farklı opsiyonu (alfanümerik,nümerik ve fonksiyonel nümerik) ile veri giriş gereksinimlerinize uygun tuş takımını seçebilirsiniz.


Çalışma sıcaklığı aralığında 1,8 m artırılmış düşmeye dayanıklılık özelliği, üç kat artırılmış yuvarlanma özelliği (1 m yükseklikten 3.000kez) ve yeni eklenen IP64 toz geçirmez muhafaza sayesinde operasyonlarınız güvenilir ve içiniz rahat olur. 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim