VQC serisi Bobinli Valfi

  Sor / bana ulaş

Enerji verimliliği sağlar

Hidrolik & Pnömatik

VQC serisi Bobinli Valfi
VQC serisi Bobinli Valfi
VQC serisi Bobinli Valfi
VQC serisi Bobinli Valfi
VQC serisi Bobinli Valfi
VQC serisi Bobinli Valfi
VQC serisi Bobinli Valfi
VQC serisi Bobinli Valfi

SMC, müşterilerine daha fazla enerji tasarruflu ürün seçeneği sunmak için VQC4000/5000 beş yollu bobinli valflerinin iki yeni tasarımını piyasaya sürdü. Ürün yelpazesini tamamlayan bu ürün ile birlikte SMC, müşterilerine daha yüksek debi geçirgenliği sağlıyor ve enerji tüketimini maksimum seviyeye çıkarıyor.

Pnömatikte dünya lideri SMC, iki yeni tasarımı ile birlikte ürün yelpazesine VQC serisi bobinli valflerini ekledi.
VQC4000/5000 serileriyle SMC, müşterilerine enerji tasarrufu ve çalışma ömrü beklentisi açısından en üst düzeyde esneklik ve maliyet tasarrufu sağlayan hizmetler sunuyor. Güç tüketimini 0,4 W'a kadar azaltan ve çalışma basıncını 10 bar’a kadar arttıran yeni V100 pilot valfi sayesinde daha fazla güç verimliliği elde edilmiştir. Ayrıca, yeni VQC4000 serisi standart olarak 1958 L/ dak'a kadar debi geçirgenliği sahipken, VQC5000 serisi 4350 L/dak’lık debi geçirgenliğine sahiptir. Bu valfler oldukça kompakt yapıda olmakla birlikte valf aralıkları VQC4000 için 25mm, VQC5000 için 41 mm’dir.
Paralel haberleşmeli manifold seçenekleri; D-SUB soket kiti [IP40], çoklu soket kiti [IP67], düz şerit kablo kiti [IP40], terminal bloğu kutusu kiti [IP67], kablolu kit [IP67]’den oluşmaktadır. Seri haberleşmeli manifold seçenekleri ise; EX600[IP67], EX500[IP67] EX260[IP40/IP67], EX250[IP67], EX126[IP67] ile mevcuttur. Desteklediği haberleşme protokolleri ise DeviceNet™, PROFIBUS DP, CC-Bağlantısı, PROFINET, EtherNet/IP™, EtherCAT, AS-Interface, CANopen’dan oluşmaktadır. Maksimum 16 istasyona kadar valfler tek bir manifolda toplanabilir. 
Pilot valfin bir diğer önemli faydası ise akış besleme geçidinde bulunan dahili filtre sayesinde yabancı madde kirliliğinin önlenmesine yardımcı olup, bobinli valflerin ömrünü uzatmaktadır. Elastik ve metal sızdırmazlık seçenekleri mevcut olup 6 farklı kumanda tipine sahiptir.

    Dünyanın lider pnömatik uzmanı SMC'den bir yetkili: “VQC serisine yapılan bu son eklemeler, ürün geliştirme ve geliştirmeye yönelik bağlılığımızın altını çizmektedir. Müşterilerimiz için maliyette tasarrufun, esnekliğin ve dayanıklılığın ‘kilit faktörler’ olduğunu anlıyor, onların ihtiyaçlarına uygun cevapları VQC4000/5000 valfleri ile gösteriyoruz. ” 

    Genel olarak endüstriyel makinelerde kullanım için uygun olan yeni manuel kilitleme tipi, ek alet ihtiyacını ortadan kaldırarak mevcut pilot valfin geçersiz kılınmasını sağlamaktadır. SMC, mevcut VQC Serisinin bazı önemli özelliklerini de korumaktadır. Buna örnek, kullanımı çok kolay olan konnektör tipi manifold verilebilir. Ek olarak, tabandan monteli tek soketli ünitenin eklenmesi bu ürüne daha fazla esneklik katmaktadır. 

SMC Corporation, 1959 yılında Japonya’da kurulmuş, günümüzde 83 ülkede faaliyet gösteren, 30 ülkede üretim yapan, Tokyo borsasında işlem gören, 20.000’in üzerinde çalışanı, 1450 Ar&Ge mühendisi ve 4 ülkede Ar&Ge merkezleri bulunan, başta pnömatik olmak üzere endüstriyel otomasyon alanında 12.000 Temel, 700.000 ürün çeşidi sunan, 2017 mali yılında 5.3 milyar US$ ciroya ulaşmış, sahip olduğu %36’lık pazar payı ile Pnömatikte Dünya Lideri bir firmadır.
1993 -2010 yılları arasında, SMC, Türkiye’deki faaliyetlerini bir distribütör firma üzerinden yürütmüştür. 2010 yılında, gelişen Türkiye pazarına paralel, SMC Turkey Otomasyon A.Ş., %100 Japon sermayesi ile SMC Corporation firmasının Türkiye iştiraki olarak kurulmuştur. SMC Türkiye, İstanbul Merkez ofisi, deposu, imalat alanı dışında dört şehirde bulunan ofisleri ve 10 farklı şehirdeki bayileri ile Türk sanayisine hizmet etmektedir. Konusunda uzman genç dinamik mühendis kadrosu, yerinde müşteri ziyaretleri, teknik eğitimler, teknik destek, enerji tasarruf denetimleri, tasarım desteği, otomasyon desteği, v.b. gibi müşteri hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, gezici fuar araçları, bölgesel toplantılar, teknik sunumlar, her yıl katılınan fuarlar ile SMC çözümleri tüm Türkiye’de tanıtılmaktadır. Türkiye’de tuttuğu güçlü stok ve Belçika merkez depodan günlük uçak sevkiyatları sayesinde hızlı ürün teslimatı sağlanmaktadır.

Tarihinde yayınlanan Mart 25, 2019 - (2417 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
SMC Turkey Otomasyon A.S.
Halkali Merkez Mah. Basin Ekspres Yolu Capital Tower No:9 Kat:11
34303 Küçükçekmece - Turkey
+90-212 489 04 40
+90-212 489 04 37
Tüm şirket profilini görün
Yer
Bu tedarikçinin başka ürünleri
İlgili Makaleler
Toz Toplama Sistemleri için Optimim Performans
Kauçuk Kaplı Çelik Boru ve Bağlantı Ekipmanları
Atlas Copco’dan sanayiye enerji tasarruf sağlayacak 
10 öneri
Akıllı Su Pompası
Tüm Dünyadan Önce İlk Kez Türkiye’de Gerçekleşti!
WIN EURASIA 2020 Fuarı Erteleme Duyurusu
PlastPak İzmir Fuarı Tarih Duyurusu
Ayvaz, Koronavirüs Salgınına Karşı Önlemlerini Artırıyor
WIN Eurasia Fuarı 18 - 21 Haziran 2020’ye Ertelendi!
Koaksiyel Tasarıma sahip Vanalar
Leon Teknik; Akış Ekipmanlarında Çözüm Ortağınız
Leon Teknik Akış Ekipmanlarında Çözüm Ortağınız
AYVAZ 70 Yıllık BAŞARI.
LEONTEKNİK; Akış Ekipmanlarında Çözüm Ortağınız
Leon Teknik Akış Ekipmanlarında Çözüm Ortağınız
Hayatın Akışına Yön Veren Güç. Tam 25 Yıldır.
Leonteknik; Akış Ekipmanlarında Çözüm Ortağınız
FBR Vana Akış Kontrol Sistemleri; Akış kontrol altında
Akışkan Kontrol Altında; TORK Valf & Otomasyon
FBR Vana Akış Kontrol Sistemleri; Akış kontrol altında
Alfa Pnömatik Katalog
S500ES VE S220ES
Staubli; Hidrolik hatlarınıza yüksek performanslı hızlı bağlantı elemenları
Leon Teknik; Akışkan Ekipmanlarından Çözüm Ortağınız
Paslanmaz Çelik Aktüatör
Vana ve Pompa Ekipmanlarında Her Türlü Akışkana uygun Geniş Ürün Yelpazesi
Güvenliğiniz için Ebro Kontrol Vanaları
Güvenliğiniz İçin
Endüstriyel Otomasyon ve Eğitimde Lider
Güvenlik Diski
S500ES VE S220ES
TORK; Akışkan Kontrol Altında
Durko Çevre; Hepimiz için Temiz Su!
Tork Valve &Automation; Akışkan Kontrol Altında
Bağlantı Sistemlerinizi İyileştirin
Akışkan Kontrol Altında
%15 DAHA HIZLI!
Vana ve Pompa Ekipmanlarında Her Türlü Akışkana uygun Geniş Ürün Yelpazesi
Hijyenik Vanalar
%15 daha hızlı!