TUNA-PN Profınet / MODBUS Gateway

Ağ üzerinden ek bir bağlantı türü olmaksızın kolaylıkla konfigüre edilebilir

  • TUNA-PN Profınet / MODBUS Gateway
    TUNA-PN Profınet / MODBUS Gateway

TUNA-PN Ray tipi PROFINET/Modbus GATEWAY modülü, otomasyon panosu içerisinde az yer kaplaması, kullanıcı dostu klemens bağlantı, yüksek hız, kolay kullanımlı, Modbus haberleşme, RS485 ve ModbusTCP haberleşme imkanı ile endüstriyel otomasyon çözümlerinde çokça tercih edilmektedir. TUNA-PN Gateway ağ üzerinden ek bir bağlantı türü olmaksızın kolaylıkla konfigüre edilebilir. Okunacak data adedi ve saha haberleşme hızları seçimleri yapılır. Görüntüleme özelliği ile veriler izlenebilir. Özellikle sistem analizlerinde ve saha uzaktan manuel destek için kolaylık sağlamaktadır.

Özellikler; RS485 Modbus çoklu cihaz sorgulama. Sorgu süresi belirleyebilme. Okuma/Yazma için şart belirleyebilme. RS485 hat yüksek hız, 100sorgu/sn. Durum gösterge ledleri. Modbus RTU/ASCII. Konfigürasyona özel GSDML dosya.24V besleme.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim