Temassız Radar Vericisi

Proses Endüstrileri için 2 Telli, Döngü Destekli Dalgalı

  • Temassız Radar Vericisi
    Temassız Radar Vericisi

Magnetrol Think Tank'tan gelen son yenilik, güvenli, verimli ve uygun maliyetli bir sıvı seviyesi ölçümü sağlar. Magnetrol International, PULSAR Model R86 Temassız Radar vericisi, çok çeşitli seviye ölçüm uygulamaları sağlamak için geliştirilmiş performansa sahip bir radar teknolojisi sunan gelişmiş bir seviye kontrol çözümünü ortaya çıkarttı. PULSAR Model R86, neredeyse tüm proses endüstrileri için üstün doğruluk, güvenilirlik ve güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Yeni nesil özellikler:

Geliştirilmiş Performans

26GHz radar sinyali daha küçük dalga boyuna sahip olup, bu da daha küçük antenler ve 1mm çözünürlükte gelişmiştir. Zorlayıcı işlem koşullarını için bu önemli bir ayrımdır, çünkü daha küçük kiriş açısı 1½ inç kadar küçük proses bağlantılarına kurulum sağlanmasına imkan verir. Sonuç olarak, PULSAR Model R86, eksiksiz bir seviye uygulamaları için hassas, güvenilir bir kontrol sağlar.

Gelişmiş Tanılama

PULSAR Model R86'ın kullanıcı arayüzü deneyimi, radar seviyesi ölçümünün kullanılma şeklini değiştiren gelişmiş teşhis yöntemleri ile sağlanır. Otomatik yankı yakalama, kullanıcıların durumu bir bakışta değerlendirebilmesi için gerçek zamanlı dalga formu ve eğilim verilerini iletir. Buna ek olarak, olay geçmişi, sorunları tam olarak saptamak için tanılama ve yapılandırma verileri de dahil olmak üzere en fazla 20 etkinlik gösterir. Sorun giderme ipuçları, şirketlerin arıza sürelerini azaltmalarına yardımcı olan pratik çözümler sunmak için de verilir.

Gerçek Çok Yönlülük

PULSAR Model R86, dairesel polarizasyon kullanır; bu da, doğru yönlendirmeyi sağlamak için antenin döndürülmesine gerek olmadığı anlamına gelir. Bu, kurulumu basitleştirir ve neredeyse her uygulamada uygun şekilde hizalanmasını sağlar. Yüksek Sıcaklık antenleri son derece zorlu uygulamalarda ve 750oF'ye (400oC) kadar ceza koşullarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca 4 "ila 72" (10 cm ila 1.8 metre arasında değişen) nozul uzantıları vardır. Bu, standart olmayan nozul uzunlukları ve gömülü gemi direk boruları bu gelişmiş çözüm için bir sorun oluşturmadığı anlamına gelir. PULSAR R86 tanıtımı, endüstriyel sıvı seviyesi uygulamaları için ilk 2 telli, döngü destekli dalgalı radar vericisini piyasaya süren MAGNETROL'un en yeni radar yeniliğini temsil eder.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim