Pazartesi, 18 Aralık 2017

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Yeni Endüstriyel Ürünler

Temassız Radar Vericisi

Proses Endüstrileri için 2 Telli, Döngü Destekli Dalgalı

Yayın tarihi Temmuz 31, 2017 - ( görüntülenme)

tarafından Onur Dil

Magnetrol Think Tank'tan gelen son yenilik, güvenli, verimli ve uygun maliyetli bir sıvı seviyesi ölçümü sağlar. Magnetrol International, PULSAR Model R86 Temassız Radar vericisi, çok çeşitli seviye ölçüm uygulamaları sağlamak için geliştirilmiş performansa sahip bir radar teknolojisi sunan gelişmiş bir seviye kontrol çözümünü ortaya çıkarttı. PULSAR Model R86, neredeyse tüm proses endüstrileri için üstün doğruluk, güvenilirlik ve güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Yeni nesil özellikler:

Geliştirilmiş Performans

26GHz radar sinyali daha küçük dalga boyuna sahip olup, bu da daha küçük antenler ve 1mm çözünürlükte gelişmiştir. Zorlayıcı işlem koşullarını için bu önemli bir ayrımdır, çünkü daha küçük kiriş açısı 1½ inç kadar küçük proses bağlantılarına kurulum sağlanmasına imkan verir. Sonuç olarak, PULSAR Model R86, eksiksiz bir seviye uygulamaları için hassas, güvenilir bir kontrol sağlar.

Gelişmiş Tanılama

PULSAR Model R86'ın kullanıcı arayüzü deneyimi, radar seviyesi ölçümünün kullanılma şeklini değiştiren gelişmiş teşhis yöntemleri ile sağlanır. Otomatik yankı yakalama, kullanıcıların durumu bir bakışta değerlendirebilmesi için gerçek zamanlı dalga formu ve eğilim verilerini iletir. Buna ek olarak, olay geçmişi, sorunları tam olarak saptamak için tanılama ve yapılandırma verileri de dahil olmak üzere en fazla 20 etkinlik gösterir. Sorun giderme ipuçları, şirketlerin arıza sürelerini azaltmalarına yardımcı olan pratik çözümler sunmak için de verilir.

Gerçek Çok Yönlülük

PULSAR Model R86, dairesel polarizasyon kullanır; bu da, doğru yönlendirmeyi sağlamak için antenin döndürülmesine gerek olmadığı anlamına gelir. Bu, kurulumu basitleştirir ve neredeyse her uygulamada uygun şekilde hizalanmasını sağlar. Yüksek Sıcaklık antenleri son derece zorlu uygulamalarda ve 750oF'ye (400oC) kadar ceza koşullarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca 4 'ila 72' (10 cm ila 1.8 metre arasında değişen) nozul uzantıları vardır. Bu, standart olmayan nozul uzunlukları ve gömülü gemi direk boruları bu gelişmiş çözüm için bir sorun oluşturmadığı anlamına gelir. PULSAR R86 tanıtımı, endüstriyel sıvı seviyesi uygulamaları için ilk 2 telli, döngü destekli dalgalı radar vericisini piyasaya süren MAGNETROL'un en yeni radar yeniliğini temsil eder.


Ücretsiz Bilgi Talep et

Endüstri-Dunyasi.com hesabınız ile giriş yapınız

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Lütfen iletişim bilgilerini doldurunuz
Sayfa Başına Gidin

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Hakkında : Magnetrol International N.V.

Şirket Profili

Adres - Telefon - Faks 'ı görüntüle

European Headquarters
Heikensstraat 6
9240 Zele

Tel.: +32-52-451111
Faks: +32-52-450993


Diğer web sayfalarımızda bu firma ilgili ürünler


Bu firmanın diğer ürünleri

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun