Sıkıştırmalı Silindirik Kilit

Kompakt, Dar Alanlarda Kullanıma Uygun

  • Sıkıştırmalı Silindirik Kilit
    Sıkıştırmalı Silindirik Kilit
  • Sıkıştırmalı Silindirik Kilit
    Sıkıştırmalı Silindirik Kilit
  • Sıkıştırmalı Silindirik Kilit
    Sıkıştırmalı Silindirik Kilit

Onur Montaj tarafından dağıtımı yapılan, Southco E3 VISE ACTION® Sıkıştırmalı Silindirik Kilit serisine; kompakt, dar alanlarda kullanıma uygun ürünlerini başarıyla eklemiştir. Kompakt E3 Sıkıştırmalı Silindirik Kilit güvenli, titreşime dayanıklı, en zor şartlarda çalışabilen yüksek dayanımlı bir üründür. Hafif, kısa yuvalı, kompakt E3 Sıkıştırmalı Silindirik Kilit, dar alanlarda kolaylıkla uygulanmaktadır. Kompakt E3, Avrupa Yangın Standartına göre test edilmiş, NEMA 4 ve IP65 standartlarında su ve toza karşı koruma sağlamasıyla, endüstride geniş bir kullanım alanına sahiptir.

E3 ürün grubuyla benzer şekilde, kompakt versiyon güçlü, titreşime dirençli, çeşitli uzunluklarda ve farklı kafa tipleriyle güvenli kullanıma uygundur. Ek olarak kompakt E3, standart seri ile aynı delik ölçüleriyle kullanılmakta ve önceden hazırlanmış, montaj zamanını minimize edecek şekilde veya modüler kullanıma uygun esnekliği arttıracak şekilde kullanıma sunulmaktadır. Küçültülmüş ölçüleri ile kompakt E3, yüksek titreşimli ortamlarda güvenli bağlantı sağlar ve dış ortam uygulamaları için de ideal kullanım sunmaktadır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim