Pazartesi, 18 Aralık 2017

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Yeni Endüstriyel Ürünler

Sıkıştırmalı Silindirik Kilit

Kompakt, Dar Alanlarda Kullanıma Uygun

Yayın tarihi Ağustos 2, 2017 - ( görüntülenme)

tarafından Onur Dil

Onur Montaj tarafından dağıtımı yapılan, Southco E3 VISE ACTION® Sıkıştırmalı Silindirik Kilit serisine; kompakt, dar alanlarda kullanıma uygun ürünlerini başarıyla eklemiştir. Kompakt E3 Sıkıştırmalı Silindirik Kilit güvenli, titreşime dayanıklı, en zor şartlarda çalışabilen yüksek dayanımlı bir üründür. Hafif, kısa yuvalı, kompakt E3 Sıkıştırmalı Silindirik Kilit, dar alanlarda kolaylıkla uygulanmaktadır. Kompakt E3, Avrupa Yangın Standartına göre test edilmiş, NEMA 4 ve IP65 standartlarında su ve toza karşı koruma sağlamasıyla, endüstride geniş bir kullanım alanına sahiptir.

E3 ürün grubuyla benzer şekilde, kompakt versiyon güçlü, titreşime dirençli, çeşitli uzunluklarda ve farklı kafa tipleriyle güvenli kullanıma uygundur. Ek olarak kompakt E3, standart seri ile aynı delik ölçüleriyle kullanılmakta ve önceden hazırlanmış, montaj zamanını minimize edecek şekilde veya modüler kullanıma uygun esnekliği arttıracak şekilde kullanıma sunulmaktadır. Küçültülmüş ölçüleri ile kompakt E3, yüksek titreşimli ortamlarda güvenli bağlantı sağlar ve dış ortam uygulamaları için de ideal kullanım sunmaktadır.


Ücretsiz Bilgi Talep et

Endüstri-Dunyasi.com hesabınız ile giriş yapınız

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Lütfen iletişim bilgilerini doldurunuz
Sayfa Başına Gidin

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Hakkında : Onur Montaj Sistemleri

Şirket Profili

Adres - Telefon - Faks 'ı görüntüle

Des Sanayi Sitesi 101 Sokak A-02
Blok No:48
34776 Dudullu

Tel.: +90-216 526 03 33
Faks: +90-216 526 30 00


Diğer web sayfalarımızda bu firma ilgili ürünler


Bu firmanın diğer ürünleri

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun