Set Teknik, 15. yılını kutluyor!

  Sor / bana ulaş

Sektöründe öncü, yenilikçi ve cesur yaklaşımlarıyla, teknik emniyet, çevre ve yanma teknolojileri konularında, yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine çözümler sunuyor

Test & Ölçüm

Set Teknik, 15. yılını kutluyor!
Set Teknik, 15. yılını kutluyor!
Set Teknik, 15. yılını kutluyor!
Set Teknik, 15. yılını kutluyor!

Dünyada teknolojik gelişmeler baş döndürücü bir hıza ulaştı, alışılagelmiş düzen ve iş kültürü de dünden bu yana farklılaşıyor. Kurumların bu duruma uyumlu davranması da elbette ki kaçınılmaz. Sektörümüz, teknolojik gelişmelerin en hızlı olduğu alanlardan biri. Oldukça yenilikçi ve bir o kadar rekabetçi bir piyasanın içerisindeyiz. İşte bu koşullarda Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri A.Ş. kalite, verimlilik ve nitelikli insan kaynağını artırarak 15 yıldır sektördeki varlığını sürdürmektedir.

2004 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz; sektöründe öncü, yenilikçi ve cesur yaklaşımlarıyla, teknik emniyet, çevre ve yanma teknolojileri konularında, yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine 15 yıldır katma değerli profesyonel çözümler sunuyor. Demir & Çelik, Enerji, Çimento, Petrokimya, Su & Atık Su, Denizcilik, Ambalaj vb. birçok sektörde ürün çeşitliliği, satış sonrası teknik hizmetleri, çözüm odaklı yaklaşımı ile fark yaratan, birikimleri ışığında müşterilerine yenilikler sunan şirketimizin, kuruluşunun 15. yıl dönümünü kutlamaktan gurur duyuyoruz.

İlk günden bugüne müşteri odaklı hizmet anlayışına inanan, verimliliğe dayalı bir çalışma modelini benimsemiş olan şirketimiz, yıllar içinde büyüyerek sektörünün en değerli şirketleri ile iş birlikleri yapmıştır. Temsil ettiği global markalar; Honeywell Analytics, Siemens, Durag Group, Gasmet, Enotec, Eco Physics,  Union Instruments, M&C Tech Group, JCT Analysentechnik, Kühme ve SK-Elektronik ile uzun yıllardır sürdürdüğü karşılıklı güvene dayalı iş ortaklıklarında sürdürülebilirlik sağlarken, aynı zamanda vizyon hedefi doğrultusunda da ürün portföyünü genişletmeye devam etmektedir.

İstanbul (Merkez), İzmir, Adana ve Karabük şehirlerinde bulunan uzman teknik servis kadrosuyla Türkiye’nin tüm bölgelerine en hızlı şekilde hizmet vererek, acil durumlarda uzaktan destek veya yerinde hızlı çözümler sunarak müşteri memnuniyetine öncelik ve önem vermekteyiz.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmenin yanı sıra gelişmenin ve büyümenin temel taşlarından birinin insan kaynağı olduğunun bilincindeyiz. Eğitimli, yetkin insan gücü bizim en güçlü taraflarımızdan biridir. Şirketimizi geleceğe taşıyacak bu iki temel unsuru da geliştirmek ve yetkinliklerimizi arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımızda, artan müşteri portföyümüzde, iş ortaklarımızda, finansal verilerimizde ve müşterilerimizin olumlu geri bildirimlerinde tüm bu çalışmalarımızın sonuçlarını görmekteyiz.

Ne mutlu ki; yarınlarda da şimdiki gibi yenilikçi olma temel felsefemize sadık kalarak, konumuzda öncü ilerlememize, büyümeye ve yeni yatırımlara devam edeceğiz.

Bugüne kadar bizlere verdikleri destek ve birlikte gerçekleştirilen tüm projeler için saygıdeğer müşterilerimize, bizi geleceğe taşıyan yöneticilerimize, çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Daha güvenli bir çevre ve daha mutlu bir çalışma ortamı yaratmak için ilk gün duyduğumuz heyecanla, azimle  çalışmaya, ortak fayda yaratmaya devam edeceğiz. Bizi ayakta tutan, köklerimize olan inancımız ve geleceğe olan umudumuzdur.

Erdal GÜLLÜ
Genel Müdür

 

Tarihinde yayınlanan Mayıs 8, 2019 - (73 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
İlgili Makaleler
Yüksek Hızlı Veri Toplama Sistemleri
Kombo Multi-Gaz, Nem ve Sıcaklık Modülü SVM30
Nürnberg'deki SPS20 Sanal Olarak Düzenlenecek
Hava Kaçağı Tespiti Ekipmanının Arıza Süresini Nasıl Düşürür
Tüm Dünyadan Önce İlk Kez Türkiye’de Gerçekleşti!
Akış Ölçerler
BDS Tartım, Dozajlama ve Karıştırma Sistemi
Üç Çok-Spektrallı Bantlı Yeni Prizma Kamerası
ECİ İndikatör Serisi
Ti401 PRO Termal Kamera
ESİT; Yeni ECI Serisi İndikatörler
Enclustra; FPGA İLGİLİ HERŞEY.
Tuna Tartı; Bantlı Kontrol Kantarları(Checkweigher)
Optris Olağanüstü Pirometreler
Everything FPGA.
TUNA Tartı; Bantlı Kontrol Kantarları (Checkweigher)
SMC Sıcaklık Kontrol Ekipmanları
Fluke, profesyonel kamera çözünürlüğü standardını YENİDEN tanımlıyor
ESIT;Yeni ECI Serisi İndikatörler
Netes; İşinizi ilk seferde doğru şekilde tamamlayın.
Enclustra; FPGA İLGİLİ HERŞEY.
Tuna Tartı; Bantlı Kontrol Kantarları(Checkweigher)
Uydudan Senkronizasyonlu Merkezi Saat Sistemi
Krohne ile her zaman iyi bir çözüm vardır
JUMO; Prosesin Yeni Uzmanları
Endress+Hauser - Güvenilir tercihiniz
Testo, Fırın Sıcaklık Ölçüm Cihazı
Analizör
Enotek; GE Kontrol, Kaye Validator, Kaye ValProbe
Enotek; GE Kontrol, Kaye Validator, Kaye ValProbe
ESİT; Yeni ECI Serisi İndikatörler
Netes; İşinizi ilk seferde doğru şekilde tamamlayın.
ESIT;Yeni ECI Serisi İndikatörler
Draeger; Gaz algılama çözümü sadece alev ve gaz detektörü değildir
ELİMKO; Otomatik Kontrolde Güvenilir İsim
Güvenilir Akış Ölçümü; Su ve Atıksu Uygulamaları İçin Yeni Elektromanyetik Akış Ölçer
Esit ECI Tartı Kontrol İndikatörü
Otomotiv üreticilerinin %85'i gelişmiş test çözümlerinde Moog'u tercih ediyor.
Tork Valve &Automation; Akışkan Kontrol Altında
Test ve Ölçüm Teknolojilerinin Sınırlarını Keşfedin