Set Teknik, 15. yılını kutluyor!

Sektöründe öncü, yenilikçi ve cesur yaklaşımlarıyla, teknik emniyet, çevre ve yanma teknolojileri konularında, yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine çözümler sunuyor

  • Mayıs 8, 2019
  • 1848 Görüntüleme
  • Set Teknik, 15. yılını kutluyor!
    Set Teknik, 15. yılını kutluyor!
  • Set Teknik, 15. yılını kutluyor!
    Set Teknik, 15. yılını kutluyor!

Dünyada teknolojik gelişmeler baş döndürücü bir hıza ulaştı, alışılagelmiş düzen ve iş kültürü de dünden bu yana farklılaşıyor. Kurumların bu duruma uyumlu davranması da elbette ki kaçınılmaz. Sektörümüz, teknolojik gelişmelerin en hızlı olduğu alanlardan biri. Oldukça yenilikçi ve bir o kadar rekabetçi bir piyasanın içerisindeyiz. İşte bu koşullarda Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri A.Ş. kalite, verimlilik ve nitelikli insan kaynağını artırarak 15 yıldır sektördeki varlığını sürdürmektedir.

2004 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz; sektöründe öncü, yenilikçi ve cesur yaklaşımlarıyla, teknik emniyet, çevre ve yanma teknolojileri konularında, yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine 15 yıldır katma değerli profesyonel çözümler sunuyor. Demir & Çelik, Enerji, Çimento, Petrokimya, Su & Atık Su, Denizcilik, Ambalaj vb. birçok sektörde ürün çeşitliliği, satış sonrası teknik hizmetleri, çözüm odaklı yaklaşımı ile fark yaratan, birikimleri ışığında müşterilerine yenilikler sunan şirketimizin, kuruluşunun 15. yıl dönümünü kutlamaktan gurur duyuyoruz.

İlk günden bugüne müşteri odaklı hizmet anlayışına inanan, verimliliğe dayalı bir çalışma modelini benimsemiş olan şirketimiz, yıllar içinde büyüyerek sektörünün en değerli şirketleri ile iş birlikleri yapmıştır. Temsil ettiği global markalar; Honeywell Analytics, Siemens, Durag Group, Gasmet, Enotec, Eco Physics,  Union Instruments, M&C Tech Group, JCT Analysentechnik, Kühme ve SK-Elektronik ile uzun yıllardır sürdürdüğü karşılıklı güvene dayalı iş ortaklıklarında sürdürülebilirlik sağlarken, aynı zamanda vizyon hedefi doğrultusunda da ürün portföyünü genişletmeye devam etmektedir.

İstanbul (Merkez), İzmir, Adana ve Karabük şehirlerinde bulunan uzman teknik servis kadrosuyla Türkiye’nin tüm bölgelerine en hızlı şekilde hizmet vererek, acil durumlarda uzaktan destek veya yerinde hızlı çözümler sunarak müşteri memnuniyetine öncelik ve önem vermekteyiz.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmenin yanı sıra gelişmenin ve büyümenin temel taşlarından birinin insan kaynağı olduğunun bilincindeyiz. Eğitimli, yetkin insan gücü bizim en güçlü taraflarımızdan biridir. Şirketimizi geleceğe taşıyacak bu iki temel unsuru da geliştirmek ve yetkinliklerimizi arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımızda, artan müşteri portföyümüzde, iş ortaklarımızda, finansal verilerimizde ve müşterilerimizin olumlu geri bildirimlerinde tüm bu çalışmalarımızın sonuçlarını görmekteyiz.

Ne mutlu ki; yarınlarda da şimdiki gibi yenilikçi olma temel felsefemize sadık kalarak, konumuzda öncü ilerlememize, büyümeye ve yeni yatırımlara devam edeceğiz.

Bugüne kadar bizlere verdikleri destek ve birlikte gerçekleştirilen tüm projeler için saygıdeğer müşterilerimize, bizi geleceğe taşıyan yöneticilerimize, çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Daha güvenli bir çevre ve daha mutlu bir çalışma ortamı yaratmak için ilk gün duyduğumuz heyecanla, azimle  çalışmaya, ortak fayda yaratmaya devam edeceğiz. Bizi ayakta tutan, köklerimize olan inancımız ve geleceğe olan umudumuzdur.

Erdal GÜLLÜ
Genel Müdür

 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim