Platform Teknolojileri

Emniyet belirteçli paketleme için

 • Tedarikçi Romaco Group
 • Mayıs 24, 2019
 • 200 Görüntüleme
 • Platform Teknolojileri
  Platform Teknolojileri
 • Platform Teknolojileri
  Platform Teknolojileri
 • Platform Teknolojileri
  Platform Teknolojileri

Romaco Promatic, ikincil paketleme, tanımlama ve birleştirme de dahil olmak üzere çözümleri izleme ve izleme konusunda çizgi yetkinliğini göstermek için gelecek sergiden faydalanacak. Romaco Innojet işleme teknolojileri de aynı şekilde sergilenecek.
İkincil ve üçüncül paketleme çözümleri ile Romaco Promatic kurcalamaya karşı korumalı paketleme üretimi için ilaç endüstrisine kullanıcı dostu bir platform sunar. Promatic teknolojileri esnek bir şekilde yapılandırılabilir ve 9 Şubatta yürürlüğe giren ilaçlar için anti-kurcalama cihazları hakkındaki AB Yönetmeliği 2016/161'in tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. Aynı bağlantıda Promatic, seri hale getirilmiş kartonları birleştirmek için yarı otomatik kasa paketleyicilerini de hazırladı. Romaco, Pharmintech'deki Promatic PTT 250 takip ve takip makinesini, bir yukarı akış Promatic PCI 915 kartonlama makinesi ve bir aşağı akış Promatic PAK 130 kutu paketleyici ile birlikte gösterecek. Romaco Promatic'in ürettiği bu yüksek otomatik paketleme hattı, farmasötik ambalajların kurcalanmaya karşı belirgin bir şekilde tanımlanması ve toplanması için idealdir.

Promatic PCI 915 aralıklı hareketli kartonlama makinesi
Sadece 3,5 m uzunluğundaki Promatic PCI 915, aralıklı hareketli kartonlama makinesi, kompakt tasarımı ve çok az yer kaplamasıyla ikna ediyor. Tamamen ergonomik sistem konsepti, işlemlerin yanı sıra format ve ürün değişikliklerini de basitleştirir. Örneğin format parçalarının sıfır hata tekniği tasarımı yanlış montajı önler. CGMP uyumlu balkon mimarisi, tüm bileşenlere iyi erişim sağlar ve güvenli hat boşluğunu hızlandırır. Birincisi, operatör tüm süreçleri mükemmel şekilde görebiliyor ve bir diğeri için ise çeşitli kamera sistemleri çeşitli adımların kesintisiz izlenmesini sağlıyor. Ayrıca, tekrarlanabilir parametreler oldukça güvenilir bir işlemi garanti eder. Sonuç olarak, Promatic dakikada maksimum 160 karton üretiyor.

Promatic PTT 250 Takip ve İzleme sistemi
Promatic PTT teknolojisi, farmasötik ikincil paketleme ünitelerinin seri serileştirilmesi için bir platform sunar. Gerekirse, öngörülen güvenlik özelliklerini uygulamak için seçili yazıcılar ve etiketleyiciler ile donatılabilir. Kamera tabanlı denetim sistemleri kurcalamaya karşı koruma özelliklerinin kesin olarak tanımlanmasına ve doğrulanmasına izin verir. PTT ayrıca serileştirme çözümlerinin entegrasyonu için de uygundur. Kullanıcılar, en sonunda hangi tedarikçilerin kesintisiz izleme ve izleme sistemlerini satın aldıklarına karar vermede özgürdürler. Romaco Promatic daha sonra modüler makineyi her müşterinin bireysel ihtiyacına göre tasarlar. Promatic PTT 250, dakikada 250 karton azami çıktı verir. Bağımsız bir makine olarak, Promatic PTT herhangi bir standart kartonlama makinesine bağlanabilir. Monoblok tasarıma sahip konfigürasyonlar da Promatic PCI 915 aralıklı hareketli kartonlama makinesine uygun şekilde mümkündür.

Promatic PAK 130 yarı otomatik çanta paketleme makinesi
Promatic PTT'nin aşağısındaki Promatic PAK 130 çanta paketleyicisi, seri hale getirilmiş kartonların güvenli bir şekilde toplanmasını sağlar. PAK ürün ailesindeki bu yarı otomatik makineler, kurcalamaya karşı dayanıklı farmasötik ambalajların imalatı için sıkı standartlara uygundur. Promatic PAK 130'da hem gruplama, toplama ve istifleme adımları hem de kutuların kutulara yerleştirilmesi tamamen otomatiktir. Yarı otomatik makinelerdeki tek manuel adımlar operatör tarafından hazneye montaj ve hazneye yerleştirmedir. Doldurulan vakalar genellikle elle çıkarılır. Promatic PAK 130 şu anda dakikada beş kutuya kadar maksimum çıktı elde ediyor. İsteğe bağlı olarak karton kapağın yapışkan bant ile kapatılması için bir sistem kurulabilir. Çanta dolgusu, çok az yer kaplayan kompakt, ergonomik bir tasarıma sahiptir ve temizlenmesi kolaydır ve düzeltilmesi kolaydır.

Romaco Innojet VENTILUS® V 5 işleme makinesi 
Innojet VENTILUS® V 5 işleme makinesi de Pharmintech'teki Romaco sergisinin bir parçası olacak. Teknolojinin laboratuvar ölçekli versiyonu, 10 mm - 2 mm arası partikül boyutlarının granülleştirilmesi, kurutulması ve kaplanması için kullanılır. Özel tasarımı ve gelişmiş işleme verimliliği sayesinde VENTILUS® V 5 %25 daha kısa parti zamanları sağlar. Silindirik ürün kabının içindeki homojen akış koşulları, partinin son derece yumuşak karışmasını sağlar. İşlem havası, üst üste binen dairesel plakalardan oluşan ustaca bir konteyner tabanı olan ORBITER güçlendirici ile kontrol edilir. ORBITER güçlendirici, merkezi dip püskürtme nozülü olan ROTOJET ile birlikte, doğrusal ölçek büyütme için tüm gereklilikleri karşılayan yenilikçi bir fonksiyonel ünite oluşturur. Hava akışlı yatak teknolojisi, ürün hareketinin doğru kontrol edilmesini ve püskürtme sıvılarının aynı derecede hassas uygulanmasını sağlar. Elde edilen formülasyonlar, %10 ila 15 daha az püskürtme sıvısı ile gerekli bırakma profilini sağ
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim