Lazerli Seçici Lehim ve Test Sistemleri

  Sor / bana ulaş

PCB dolu bir kutu sisteminde lazer odacığında insansız çalışma biçimi

Endüstriyel Malzemeler & Ekipmanlar, Endüstri 4.0

Lazerli Seçici Lehim ve Test Sistemleri
Lazerli Seçici Lehim ve Test Sistemleri

Seica'nın bu yıl SMT'deki teması Otomasyon ve Industry (Endüstri) 4.0 olacak. Vurgulanan ürünler arasında geleneksel ve küçük boyutlu çivili yataklar ve işlev test cihazları serisi, Pilot serisi, gerçekten çok kullanışlı ve çok yönlü uçan sonda sistemi ve birincil bir lazerli seçici lehim sistemi olan Firefly serisi yer alacak. Seica SMT'de süreç otomasyon donanımlarını gösterirken, tesis yöneticilerine tesisteki tüm donanımların durumlarını "gerçek zamanda" değerlendirmeleri için yardımcı olacak yazılımları ve taşınabilir araçları sergileyecek. SMT'deki pavyonda bulunacak. Seica sistemleri, Seica otomasyon elleçleme sistemlerine bağlanmış olarak sunulan, test çözümleri için tam bir otomasyon sağlayacak.

Pilot 4DV8 tam otomatik parti yapılandırmasıyla gösterilecek. Üçlü magazin rafıyla kartları operatör müdahalesi olmaksızın küçük partiler halinde test etmek isteyen müşteriler için ışıksız ortamda otomasyon imkânlarını gösterecek. Bunların yanı sıra, V8'de LED testleri de yapılacak ve LED'ler ışık şiddeti, dalga boyu, renk ve lümen açısından testlere tabi tutulacak. Seica personeli V8'le bir Bluetooth bağlantısı üzerinden haberleşen taşınabilir cihazlar kullanacak olup, bunlar tesis yöneticilerinin donanımlar hakkında değerli istatistik ve durum bilgileri almalarını sağlayacak. Bu Seica'nın "Akıllı Fabrikalarda" üretimin bir sonraki evrimleşmenin Industry 4.0 vizyonunun bir parçası olacak.

Firefly lazerli seçici lehim sistemi için lehim örnekleri gösterilecek. Bu sistem komşu bileşenlere zarar vermeden çok küçük alanlarda nokta lehimi yapabilen mükemmel bir seçimli lehimleme sistemidir. Seica Firefly ile birlikte verilen ve sistemi düşük ve yüksek karışık üretim için mükemmel hale getiren kolay kullanımlı yazılımını sergileyecek.

Firefly bu yıl işlem hacmini göstermek üzere Seica Otomasyon kartı elleçleme çözümleri kullanılarak çevrimiçi ve parti işleme yapılandırmasıyla gösterilecek. PCB (baskılı devre kartı) dolu bir kutu sistemi Firefly lazer odacığında otomatik olarak işlenerek insansız çalışma biçimini sergileyecek. Gösteri için kullanılan otomasyon donanımları Seica'nın mevcut iki adet ürün elleçleme hattının pazarda neler sunabileceğini sergileyecek: ekonomik ve standart ticari çözümlerden oluşan FLO serisi ile gerektiğinde büyük ölçüde özelleştirilebilen FLEX serisi kart işleyiciler (Firefly ile birlikte gösterilecek. Bunlara ilaveten, Seica Automation şimdi, elleçleyiciler, frezeler, lazerli işaretleyiciler, etiket uygulama cihazları, baskılı geçme ve entegre robot kol çözümlerini de sunmakta.

Küçük boyutlu seriler içeren çözümler de gösterilecek: Şirketin ICT ve işlevsel çivili yataklı test cihazlarını temsil eden yeni Compact Multimedia (Küçük Boyutlu Multimedya) cihazları ilk defa ses/görüntü /RF ürünleri için genel amaçlı kombine çözümler olarak gösterilecek. Seica'nın dünya genelinde on yıldan fazladır birlikte çalıştığı birçok otomotiv üreticisinden kazandığı deneyimlere dayanarak, Compact Multimedia ses ve görüntü cihazlarının wi-fi, Bluetooth, GPS, GSM protokollerine entegre edildiği tüm ürünler için devre-içi ve işlevsel testler alanında yeni bir çözüm oluşturuyor. Compact Multimedia Seica VIVA yazılımı ve/veya National Instruments firmasının TestStand ve Labview yazılımı ile yine Seica üretimi bir test düzeneğiyle birlikte çalışırken gösterilecek olup, Seica'nın bu tip uygulamalarda sunabileceği anahtar teslimi çözümlere bir örnek oluşturacak.

Tarihinde yayınlanan Aralık 21, 2016 - (263 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
Seica SpA
via Kennedy 24
10019 Strambino - Italy
+39-0125-636811
+39-0125-636899
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
ISO 20560: boru içeriğini tanımlayan küresel bir standart!
B&R Türkiye yönetiminde değişiklik
AWS'ye Güvenli Bir Şekilde Bağlanmanın En Basit Yolu
TransSteel Pulse ile darbeli kaynak
RFID Sıcaklık Etiketleri
BradyGrip™ Cırt Bant Üstü Yazdırma
Dijital Dönüşüm Covid-19’la Birlikte Hız Kazandı
IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Göksel Sanbay Röportaj
Sınır Bilişim (Edge Computing)
Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu ile Röportaj
Enclustra; FPGA İLGİLİ HERŞEY.
Emikon; Anybus, Bağlan. Yapılandır. Tamam!
EMPA; Nesnelerin Interneti için Gereken Her Şey
Sabit Tork ve Güç Yayı
Bosch Rexroth; Akıllı Telefon Otomasyonu
Bosch Rexroth'tan Geleceğin Fabrikaları ve Yeni ctrlX AUTOMATION Çözümleri
TSM Teknoloji lider bir profesyonel ihracatçı olarak, hedefimiz yüksek performanslı ürünler, büyük güvenilirlik, profesyonel hizmetler
2007 yılında kurulan Shaanxi Getwick refrakter metal ürünleri,
özellikle tungsten ve molibden metal malzeme ürünlerinin üretimi
Baoji Hong Ya Da Demirdışı metal malzemeler Co, Ltd 2014 yılında kurulmuş
Çeşitli endüstriler için döküm parçaları, dövme parçalar, işlenmiş parçalar ve metal fabrikasyon parçalar için akıllı, modern çözümler
Enclustra; FPGA İLGİLİ HERŞEY.
Italyan Patlama Diskleri Üreticisi Donadon SDD
Güvenliği seçin, şansa bırakmayın: Endress+Hauser’den  Proses Güvenliği
Endress Hauser Katalog; Gıda Endüstrisinde Çözüm ortağınız
SECO; Dökme Demirlerde Kanal Açma ve Profil İşleme
FESTO; Farklı Sektörler için Basınçlı Hava Hazırlama
Otomotiv üreticilerinin %85'i gelişmiş test çözümlerinde Moog'u tercih ediyor.
Kablolarınız için katmanlı koruma; HellermanTyton
6-petals rupture disc,Direct + Reverse Scored
Kalite Avucunuzun İçinde!
Emikon; Anybus, Bağlan. Yapılandır. Tamam!
Bosch Rexroth'tan Geleceğin Fabrikaları ve Yeni ctrlX AUTOMATION Çözümleri
İstediğiniz yerde istediğiniz tesiste boruları tanımlayın
Draeger Katalog
NORD DRIVESYSTEMS Katalog
ifm Electronic Katalog
Seco Tools; Verimlilik Yeniden Tasarlandı: TURBO 10
Sandvik CoroDrill 870, Çelik ve Dökümde Daha Düşük Delik Maliyetleri
Otomotiv üreticilerinin %85'i gelişmiş test çözümlerinde Moog'u tercih ediyor.
Hareket Verimliliği operatörlerinize, şirketinize ve bütçe dengenize üstün performans sağlar.