Kasım ayının ilk yarısındaki SPS 2022 fuarının tarihi belli oldu

Bu yıl SPS, önceki yıllara göre iki hafta önce, 8-10 Kasım 2022 tarihleri ​​arasında Nürnberg'de gerçekleştirilecek

  • Ocak 17, 2022
  • 159 Görüntüleme
  • Kasım ayının ilk yarısındaki SPS 2022 fuarının tarihi belli oldu
    Kasım ayının ilk yarısındaki SPS 2022 fuarının tarihi belli oldu

Bu yıl SPS, önceki yıllara göre iki hafta önce, 8-10 Kasım 2022 tarihleri ​​arasında Nürnberg'de gerçekleştirilecek. Bu, pandemi zamanlarında akıllı ve dijital otomasyon için önde gelen ticaret fuarı için tüm endüstri planlama güvenliği sağlar.

SPS'nin sergi alanlarında gerçekleştirileceği Nürnberg Messe ile koordineli olarak SPS 2022 için yeni bir tarih aralığı bulundu. "SPS 2021'in kısa süreli iptalinden dolayı çok üzgünüz, bunu hiçbirimiz istemezdik. Ancak şimdi ileriye bakma zamanı ve bu nedenle SPS 2022 için daha erken bir tarihi duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz," dedi Mesago Başkanı Martin Roschkowski. SPS 2022 konsepti halihazırda son aşamalarda ve kısa süre içinde etkinlik web sitesinde yayınlanacak.

Güncel bilgiler

Organizatör, sps-messe.de adresinde ticaret fuarıyla ilgili güncellemeleri düzenli olarak yayınlar. İlgilenenler ayrıca etkinliğe katılım hakkında kapsamlı bilgi alabilirler.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim