Karekod Parmak Okuyucu

SB ve Bluetooth iletişim, 16 MB bellek, tek şarj ile 8 saat kesintisiz kullanabilme

  • Karekod Parmak Okuyucu
    Karekod Parmak Okuyucu

Hızla gelişen teknoloji hayatın her yerinde ve her zaman onlarca kolaylık sağlamaktadır. Teknolojinin gelişimi, bilginin hızlı ve doğru bir şekilde alınması, her alanda verimliliği artırdı.

30 yıllık tecrübesi ile Bilkur, uzmanlık alanı olan OT/VT (Auto ID) ürünleri ile Türkiye’de hayatı daha da kolaylaştırmaya çalışmaktadır. Bu bağlamda Newland BS10R adlı yeni bir ürün piyasaya sunmaktadır. Newland BS10R adlı ürün Telefon, Tablet, Bilgisayar gibi üzerinde barkod okuma özelliği olmayan cihazlar ile Bluetooth üzerinden kablosuz olarak haberleşerek bu tarz cihazlara barkod verisinin aktarılmasını sağlamaktadır.

OT/VT (Auto ID) ürünlerinden Newland BS10R modeli, barkod ve karekod okuyabilme, USB ve Bluetooth iletişim, 16 MB bellek, tek şarj ile 8 saat kesintisiz kullanabilme, küçük boyutları ve düşük ağırlığı gibi özellikleri ile kullanıcıların tercihini kolaylaştıran bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim