Hover-Davis-Besleyiciler ile Lehim Preformları

PCB montajı, elle lehimleme ve endüstriyel tanımlama süreçlerini kapsar

  • Hover-Davis-Besleyiciler ile Lehim Preformları
    Hover-Davis-Besleyiciler ile Lehim Preformları
  • Hover-Davis-Besleyiciler ile Lehim Preformları
    Hover-Davis-Besleyiciler ile Lehim Preformları

AdoptSMT, 2017 ürün yelpazesinde yeni ve güncellenmiş yenilikçi ürünler dizisi sergileyecek. Yine bu ürünler ve AdoptSMT  hizmeti, müşterilerine AdoptSMT 'in sloganını gerçeğe çevirmesini sağlıyor: Üretiminizi devam ettiriyoruz. AdoptSMT, PCB montajı, elle lehimleme ve endüstriyel tanımlama süreçlerini kapsar. Görme sistemi ve lazer yüksekliği ölçümü ile ofset düzeltme ile Thermaltronics Lehim Robotu gibi birçok yeni ürünü sunması ile birlikte stokta olan AdoptSMT Birinci Sınıf Lehim Preformları veya eski model ikinci el makinelerini de kullanıcılara sunuyor. 
Bu yıl sunulan en önemli ürünleri:

Otomasyon Sistemleri için Hover-Davis-Besleyiciler

AdoptSMT yıllarca, standart SMT yerleştirme makineleri için kullanıcı dostu, hassas bant besleyicilerini başarıyla satmaktadır, örneğin Siplace için SSF serisi ve Panasonic için MP serisi. Başlangıçta iki yıl önce tanıtılan, Hover-Davis kanıtlanmış otomasyon besleyicileri SSF'yi komple kurulum kitleri de dahil geniş bir ürün yelpazesinde genişletmektedir. Böylece, otomasyon uzmanları için entegrasyon daha da basitleşmiştir.

Lehim preformları

AdoptSMT'in sadece Avusturya ve İsviçre'de temsil ettiği lehim malzemelerinin bilinen yüksek fiyatlı üreticilerinden ayrıldıktan sonra şirket, Avrupa çapında bantlanmış standart lehim preformlarının pazarlanması ve satılması ile başarılı bir şekilde başlamıştır. Bu preformlar normalde standart bant besleyicileri tarafından yerleştirilecek olan makaralarda tedarik edildiğinden, ideal olarak AdoptSMT'in ürün portföyüyle eşleşirler.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim