HANNOVER MESSE Almanya Fuarı ertelendi

Yeni tarih 30 Mayıs - 2 Haziran 22

  • Ocak 31, 2022
  • 334 Görüntüleme
  • HANNOVER MESSE Almanya Fuarı ertelendi
    HANNOVER MESSE Almanya Fuarı ertelendi

Dünya çapındaki mevcut durum nedeniyle, bu yılki HANNOVER MESSE'yi 30 Mayıs – 2 Haziran 2022 olarak yeniden planlandı.
 
Bu kararı, katılımcı danışma kurulu ve ortak dernekler ile VDMA (Alman Makine ve Tesis Mühendisliği Derneği) ve ZVEI (Alman Elektrik Mühendisliği ve Dijital Endüstrisi Merkez Birliği) ile yakın işbirliği içinde alındı.
 
Deneyimler, yüz yüze etkinlikler için yazın en iyisi olduğunu gösteriyor, bu nedenle yeni tarih tüm katılımcılara mümkün olan en yüksek güvenlik ve planlama güvenliğini sunuyor. HANNOVER MESSE yaz aylarındaki mevcut yoğunluk, tatil ve seyahat süreleri dikkate alınarak dört günlük bir etkinlik olarak bir kez gerçekleştirilecektir.
 
Yakında daha fazla bilgi fuar tarafından verilecektir. Bu arada, seyahat planlarınızı Hannover'e güncellemenizi öneririz. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen Hannover Messe ile iletişime geçin.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim