Pazartesi, 18 Aralık 2017

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Yeni Endüstriyel Ürünler

Halojensiz Kablo Etiketi

Yazdırılmak için astara ihtiyaç duymaz

Yayın tarihi Ağustos 2, 2017 - ( görüntülenme)

tarafından Onur Dil

Brady Corporation'ın yeni, yüksek performanslı B-7643 halojensiz ve yapışkan olmayan kablo etiketi, aşındırıcı ortamlarda kalın kabloların ve kablo demetlerinin tanımlanması için ekonomik ve pratik bir çözümdür. Yüksek hacimli masa üstü yazıcılarla yerinde ve mobil yazıcılarla sahada yazdırılabilen P-7643 kablo etiketi; güç, telekom, ICT, havacılık, toplu ulaşım ve savunma sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlere olağanüstü esneklik sağlar.

Yeni halojensiz kablo etiketi, kalın kabloların ve kablo demetlerinin tanımlanması için daha fazla esneklik sağlar. Bu sağlam kablo etiketleri yüksek adetlerde masa üstü yazıcı modeli kullanılarak tesislerde yerinde yazdırılabilir. Tanımlanmamış kabloları aynı etiketlerle sahada hızla etiketlemek için mobil yazıcı kullanılabilir. B-7643 etiketiyle uyumlu yazıcılar, BMP61 ve BMP71 Etiket Yazıcısı gibi mobil etiket yazıcılarını ve BBP12, BBP33 ve BP PR+ Etiket Yazıcısı gibi masa üstü sistemleri içerir. Bu, yeni B-7643 kablo etiketinin Brady'nin sağlam kablo tanımlama çözümleri serisi için harika bir yenilik olmasını sağlar. Bu, yeni B-7643 kablo etiketinin Brady'nin sağlam kablo tanımlama çözümleri serisi için harika bir yenilik olmasını sağlar. B-7643 kablo etiketi, çok az artık bırakacak şekilde tasarlanmıştır. Etiket, yazdırılmak için astara ihtiyaç duymaz ve kullanıldıktan sonra çok az artık bırakır. Bir malzeme rulosundan kolayca çıkarılıp kablo bağlarıyla monte edilebilir.

Teknik veri

Brady'nin etiket test laboratuvarları, yeni B-7643 halojensiz kablo etiketi için www.bradyeurope.com/tds adresinden edinilebilecek eksiksiz teknik veri sayfası oluşturmuştur. Teknik veri sayfası, etiketin uyduğu RoHS 2011/65/EU ve IEC 61249-2-21 halojensiz gibi norm ve düzenlemeleri ve DIN, ASTM ve askeri spesifikasyonlara göre kullanılan test yöntemlerini içerir. Bu veriler, tanılama çözümlerine yeni halojensiz kablo etiketini eklemek veya belirli bağlamlar için kullanımını belirtmek isteyen şirketlerin işine yarayacaktır.


Ücretsiz Bilgi Talep et

Endüstri-Dunyasi.com hesabınız ile giriş yapınız

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Lütfen iletişim bilgilerini doldurunuz
Sayfa Başına Gidin

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Hakkında : Brady Etiket ve IsaretlemeTic.

Şirket Profili

Adres - Telefon - Faks 'ı görüntüle

Selvili Sok. No:3/4
4.Levent
34330

Tel.: +90-212 264 02 20
Faks: +90-212 270 83 19


Diğer web sayfalarımızda bu firma ilgili ürünler


Bu firmanın diğer ürünleri

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun