Fluke Process Instruments Glasstech 2022 Ticaret Fuarında

Fluke Process Instruments, Düsseldorf, Almanya'daki Glasstec ticaret fuarında (Stand 14-A41) cam üretimi, biçimlendirme ve kaplama süreçlerinde kalite kontrolü için sıcaklık izleme çözümlerini sergileyecek. Ürün grubu, temassız sıcaklık ölçümü ve analizi için çeşitli kızılötesi sensörler ve termal görüntüleme sistemleri içerir. Gerçek zamanlı geri bildirim ve kapsamlı...

  • Fluke Process Instruments Glasstech 2022 Ticaret Fuarında
    Fluke Process Instruments Glasstech 2022 Ticaret Fuarında

Fluke Process Instruments, Düsseldorf, Almanya'daki Glasstec ticaret fuarında (Stand 14-A41) cam üretimi, biçimlendirme ve kaplama süreçlerinde kalite kontrolü için sıcaklık izleme çözümlerini sergileyecek. Ürün grubu, temassız sıcaklık ölçümü ve analizi için çeşitli kızılötesi sensörler ve termal görüntüleme sistemleri içerir. Gerçek zamanlı geri bildirim ve kapsamlı bağlantı seçenekleri, fabrika kontrol sistemlerine kolay entegrasyon sağlar. Hat operatörleri, tesis üretkenliğini artırmalarına, yatırım getirisini iyileştirmelerine ve işletme maliyetlerini en aza indirmelerine yardımcı olmak için gerçek zamanlı süreç bilgileri alır. MP Linescanner serisi, düz cam üretimi ve düz cam temperleme gibi hareketli süreçlerin canlı termal görüntülemesini sağlar, sıcaklık homojenliğinin yanı sıra fiziksel hasarı kontrol eder ve sıcak noktaları ve soğuk noktaları tespit eder. Fırın içindeki sıcaklık eğrisini izlemek için, cam levha yüzeyine bağlı termokupllar aracılığıyla sıcaklıkları izleyen Datapaq veri kaydedicileri mevcuttur. Üretici ayrıca şişe, flakon, dokunmatik ekranlar için ultra ince çekilmiş cam ve çok daha fazlasının imalatındaki her türlü uygulama için uygun dalga boylarına sahip eksiksiz bir kızılötesi pirometre yelpazesi sunmaktadır.

Glasstec'te Fluke Process Instruments
Düsseldorf, Almanya, 20 – 23 Eylül 2022
Salon 14, Stand A41
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim