Dış Ortam Tanımlama Etiketi

Hava Şartlarına, Sıvılara Ve Aşınmaya Karşı Dayanıklı

  • Dış Ortam Tanımlama Etiketi
    Dış Ortam Tanımlama Etiketi
  • Dış Ortam Tanımlama Etiketi
    Dış Ortam Tanımlama Etiketi

Brady Corporation’dan B-8591 dış ortam tanımlama etiketi, artık daha fazla uygulama için daha fazla renkle sunuluyor. UV ışığına, hava şartlarına, sıvılara ve aşınmaya karşı dayanıklıdır ve dış ortam ekipmanlarının, araçlarının, bileşenlerinin ve tesislerinin 12 yıla kadar tanımlı kalmasını sağlar.

 

12 yıla kadar dayanıklılık


Çoğu dış ortam tanımlama çözümü, birkaç yıl sonra solarak, küçülerek, yırtılarak veya düşerek okunamaz ve dolayısıyla kullanılamaz hale gelir. Brady’nin halojensiz ve son derece dayanıklı dış ortam tanımlama etiketi ASTM G155, Döngü 1’e uygun bir şekilde yapılan hızlandırılmış hava etkisiyle bozulma testinin sonuçlarına göre en zorlu dış ortam koşullarında 12 yıla kadar dayanır ve okunaklı kalır. Etiket, hava koşullarına karşı dayanıklıdır ve baskısını korumak için ekstra laminasyona ihtiyacı yoktur. Net ve dayanıklı tanımlama ekipmanların, bileşenlerin, taşıtların, araçların ve tesislerin daha etkili kullanılmasını sağlar ve sık sık değiştirilmeye ihtiyaç duymaz.Dış ortamdaki birçok uygulama


Sarı, gümüş veya beyaz yüzey üzerinde siyah baskıyla sunulan bu en sağlam dış ortam tanımlama etiketi, elektrik kabinleri, taşıtlar, ekipmanlar, tesisler ve güneş panellerini barkodlamak ve tanımlamak için idealdir. Olası uygulamalar arasında trafik levhaları, aydınlatma, otomatik satış makineleri, çatı üzeri klima üniteleri ve kapılar veya merdiven boşlukları olabilir. Telekomünikasyon, inşaat veya elektrik gibi dış ortamda faaliyet yürüten sektörlerde, bu en sağlam dış ortam etiketi net tanımlama ve yerinde bildirim ile verimliliği artıracaktır.Kolay oluştur ve uygula


Sağlam dış ortam tanımlama etiketi, Brady’nin BBP11, BBP12 veya BradyPrinter i7100 ile sahada yazdırılabilir. Etiket yazılımı ile birlikte, sahada yazdırma için birçok barkod ve serileştirme seçeneği kullanılabilir. Etiket kendinden yapışkanlı olduğundan ve üst laminasyon gerektirmediğinden kolayca yazdırılır ve uygulanır. B-8591 olarak da bilinen bu dış ortam hava koşullarına dayanıklı etiket, Brady WorkHorse™ Series Etiket Serisinin parçasıdır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim