Dış Mekan Tanımlama Etiketi

Artık Gümüş Renkte

  • Dış Mekan Tanımlama Etiketi
    Dış Mekan Tanımlama Etiketi

Brady'nin üstün kalite B-8591 tanımlama etiketi, artık gümüş renkte de sunuluyor. Beyaz renkli etikette olduğu gibi, UV ışığına, hava koşullarına, sıvılara ve aşınmaya karşı dayanıklı. Piyasadaki en sağlam dış mekan tanımlama etiketinin iki modeli de ekipmanların, taşıtların, bileşenlerin ve tesislerin 12 yıla kadar açık şekilde tanımlı kalmasını sağlar. Gelecekte daha fazla renkte kullanıma sunulacaktır.

Ekstra laminasyona gerek yoktur

Çoğu dış mekan tanımlama çözümü, birkaç yıl sonra solarak, küçülerek, yırtılarak veya düşerek okunamaz ve dolayısıyla kullanılamaz hale gelir. Brady'nin halojensiz ve son derece dayanıklı dış mekan tanımlama etiketi ASTM G155, Döngü 1'e uygun bir şekilde yapılan hızlandırılmış hava etkisiyle bozulma testinin sonuçlarına göre en zorlu dış mekan koşullarında 12 yıla kadar dayanır ve okunaklı kalır. Etiket, hava koşullarına karşı dayanıklıdır ve baskısını korumak için ekstra laminasyona ihtiyacı yoktur. Net ve dayanıklı tanımlama ekipmanların, bileşenlerin, taşıtların, araçların ve tesislerin daha etkili kullanılmasını sağlar ve sık sık değiştirilmeye ihtiyaç duymaz.

Dışarıdaki uygulamalar


Beyaz veya gümüş yüzey üzerinde siyah baskıyla sunulan bu sağlam dış mekan tanımlama etiketi güneş panellerini, taşıtları, ekipmanları, tesisleri veya görünür kabloları barkodlamak ve tanımlamak için idealdir. Olası uygulamalar arasında trafik levhaları, otomatik satış makineleri, çatı üzeri klima üniteleri ve kapılar veya merdiven boşlukları olabilir. Telekomünikasyon, inşaat veya elektrik gibi dış mekanda faaliyet yürüten sektörlerde, bu en sağlam dış mekan etiketi net tanımlama ve yerinde bildirim ile verimliliği artıracaktır.

Kolay oluştur ve uygula

Gümüş kaplı sağlam dış mekan tanımlama etiketi, Brady'nin BBP11, BBP12 veya BP PR+ Etiket Yazıcısı ile sahada yazdırılabilir. Etiketleme yazılımı ile birlikte, sahada yazdırma için birçok barkod ve serileştirme seçeneği kullanılabilir. Etiket kendinden yapışkanlı olduğundan ve üst laminasyon gerektirmediğinden kolayca yazdırılır ve uygulanır. B-8591 adı da verilen bu sağlam dış mekan hava koşullarına dayanıklı etiket, Brady Workhorse™ Etiket Serisinin parçasıdır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim