Demiryolu için LED Aydınlatma Sistemi

  Sor / bana ulaş

Nokta efektsiz, Karanlık bölgesiz

Makineler & Aletler

Demiryolu için LED Aydınlatma Sistemi
Demiryolu için LED Aydınlatma Sistemi

1968 yılında kurulan ERA elektronik A.Ş. faaliyete geçtiği günden beri yenilikçi, yaratıcı elektronik ürün tasarımında bir gelenek ve kaliteli üretimin bir sembolü olmuştur.
Mevcut tesislerine 2000 yılında taşınan firma, kalite ve teknolojisini daha da geliştirerek sayıları her sene artan müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
ERA yerli otomotiv fabrikalarına kaliteli ürünler tasarlayıp üretmekte, aynı zamanda başta Avrupa, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Orta ve Güney Amerika ülkeleri olmak üzere 30’u aşkın ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.
Otomotiv sektöründe oluşturduğu kalite ve ileri teknolojisini 2013 yılından itibaren raylı sistem araçları için de uygulamaya koymuş, tasarım ve imalatını kendisi yaparak araç içi özel LED aydınlatma ürünleri ve yolcu bilgilendirme cihazları üretimine başlamıştır.
Demiryolu sektöründe İstanbul Ulaşım, Bozankaya, Tüvasaş, Siemens Mobility vb.  gibi raylı sistem araç üreticilerine LED’li ve floresanlı iç aydınlatma armatürleri ile yolcu bilgilendirme cihazları üretmektedir.
Demiryolu araçları için özel olarak tasarlanıp üretilen nokta efektsiz, karanlık bölgesiz sürekli bant LED aydınlatma sistemi, merkezi LED Sürücü güç kaynakları ile hem yüksek ışık hem yüksek enerji verimliliği sağlamaktadır. Merkezi sistem sürücü gurubu, her armatür içine veya LED şeritleri üzerine monte edilen sisteme göre daha yüksek ışık performansı, daha yüksek enerji verimliliği, daha iyi EMC şartları ve yenileşim sağlamaktadır. 
Sürekli bant LED aydınlatma sistemi aynı zamanda ışık kısma (DIM) seçeneği sunmaktadır. Emniyet Aydınlatması durumunda tüm sisteminin ışık seviyesini kısarak hem karanlık bölgeler yaratmıyor hem de daha fazla enerjisi tasarrufu sağlamaktadır. Klasik sistemlerdeki sadece kapı önlerindeki acil aydınlatmalara göre avantajı tüm aracaı kapsayacak boyuttadır. Tavanda istenilen endirekt ana aydınlatma için çok özel LED şeritler, optik tasarım, tavan tasarımı ve malzemeler gereklidir. ERA, mühendislik bilgisi ve yetişmiş ARGE kadrosu ile bu hizmeti müşterilerine sunabilmektedir. 
ERA, sahip olduğu 50 yıllık teknoloji birikimi ve sürekli ARGE çalışmaları sonucu LED ürünlerindeki son teknolojik gelişmeleri ve üretim tekniği ile birleştirip, yeni ürünleri müşteri isteklerine uygun tasarlayıp özgün ürünler olarak sektörün kullanımına sunmaktadır.

Tarihinde yayınlanan Mayıs 24, 2019 - (52 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
ERA Elektronik A.S.
Dudullu OSB, 4. Cad. 11
Ümraniye - Turkey
+90-216 466 8807
+90-216 415 3574
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
Fronius, tedarik işletmeleri için prototip kaynağı yapıyor
Türkiye’nin Demiryolu Atılımı 9’uncu Eurasia Rail ile Tüm Dünyaya Tanıtılacak
Tezmaksan ve Akım Metal güçlerini birleştirdi
MAKTEK Avrasya Fuarı tarihi değişti
SGL uç geometrili yeni karbür matkap
Farmasötik Paket Sızıntı Testi için FDA Onayı
Double Turbo Kare Dik Kenar Frezeleri ve Uçları
SAF-FRO Kaynak ve Kesme Ürünleri
Tıbbi Cihaz Tasarımı için Deneyimli Gömülü Çözüm Ortağınız
GNC Ailesinin Yeni Üyesi: Nakamura-Tome
Demiryolu Taşıtları, ESİT Test Cihazları ile Daha Güvenli, Daha Hızlı
ZF; Geleceğe Hazır.
Schaeffler; Çığır açan Teknoloji: MPAX kafesli rulmanlar
petes; Kuruluşu 1963 'dan bu yana Otomotiv Servis Ekipmanları sektöründe öncü firmalardandır.
EREN Balata; Güvenlik Öncelik.
Kardeş Elektrik; Raylı Sistemlere Profesyonel Çözümler
Selectron; Trenler için Otomasyon Çözümleri
Harting Han Endüstriyel Konnektörler
FMC Hidrolik, Raylı Sistemlerde Yerli ve Milli üretim çalışmalarına odaklandı
PANEL; Ray Bağlantı Sistemleri