Analog Sıcak Plakalar ve Karıştırıcılar

Korozyona Dayanıklı

  • Analog Sıcak Plakalar ve Karıştırıcılar
    Analog Sıcak Plakalar ve Karıştırıcılar

Torrey Pines Scientific Şirketi yeni korozyona dayanıklı, çok pozisyonlu karıştırıcı analog sıcak plakaları ve 5 veya 9 karıştırma pozisyonuna sahip karıştırıcıları duyurdu.
 
Büyük 12 ”(305 mm) kare seramik ısıtıcı üstleri 450°C sıcaklık aralığına sahiptir. Ünitelerin arkasındaki boşaltma deliği, herhangi bir iç gazın pozitif basıncı ile temizleme yapmak için sağlanmıştır. Çoğu kasa açıklığı kapatıldı. Bu, aşındırıcı buharların ünitelerin içine girmesini önler ve elektronik aksamları ve karıştırıcı motorlarını korur.

5 pozisyonlu karıştırma üniteleri 5-800 ml'lik beherleri karıştırır ve 9 pozisyonlu üniteler 9-500 ml'lik aşındırıcı sulu solüsyonları 100 ila 1500 rpm arasında karıştırır. Her karıştırma pozisyonu ayrı ayrı kontrol edilir. 

Birimler 19 ”(432 mm) derinliğinde 12.5” (318 mm) genişliğinde ve 5.25 ”(134 mm) yüksekliğindedir. Plaka yüzeyinde 50 pounddan (22.6kg) fazla destekleyebilirler. Tüm kontroller yanlışlıkla yanmalara karşı korumak için ısıtıcı yüzeyinin önüne iyi monte edilmiştir ve üniteler dökülmeleri kasadan uzak tutmak için tasarlanmıştır. 

Üniteler 115VAC / 60Hz, 220VAC / 60Hz ve 230VAC / 50Hz’de mevcuttur. Ana AC açma / kapama düğmesine sahiptir ve güvenlik için sigortalanmıştır. Kullanım ülkesi için kullanım kılavuzu ve ayrılabilir hat kablosu ile birlikte verilirler.  Tüm birimler UL, CSA ve CE veya eşdeğer orandır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim