Endüstriyel tedarikçilerin listesi - Endüstri-dunyasi.com

Weidmüller Elektronik Tic. Ltd. Sti

Weidmüller Elektronik Tic. Ltd. Sti

Weidmüller, endüstriyel ortamda Enerji-, Sinyal-, Veri-aktarımı, işlenmesi ve bağlantı teknolojisi komponentleri konusunda uluslararası pazarda başarılı ve lider üreticilerdendir.

Weidmüller, bağlantı teknolojisi ürünleri ve Elektronik modüllerini geliştirip üretmekte ve tüm dünyada piyasaya sunmaktadır. Endüstriyel uygulama profesyonellerinden oluşan global bir ağa sahip olan weidmüller mühendislik hizmetleri sunmakta ve uygulamaya özel çözümler geliştirmektedir.

Komple ürün portföyümüz ve diğer hizmetlerimiz müşterilerimizin ürünlerinin değerini artırarak rekabet gücünü ve pazar payını yükseltmektedir.

Güçlü bir uluslararası yapıya sahip olan Weidmüllerin, 80’den fazla ülkede pazarlama ağı, mümessillikleri ve üretim tesisleri bulunmaktadır.

 

Şirket ayrıntılarını görüntüle
W.L. Gore & AssociatesWagner Kablo A.S.WAGo Elektronik Sanayi Ve Tic. Ltd.StiWalter Stauffenberg GmbH & Co. KGWandfluh AGWATERjet AGWEICON Kimya Sanayi Tic. Ltd. Sti.Wenglor Sensoric GmbHWestermo Network TechnologiesWidia TurkeyWIKA TürkiyeWilo Pompa Sistemleri San ve Tic. A.S.Wittenstein AGWITTENSTEIN Alpha TürkiyeWürth Sanayi Ürünleri Ticaret Limited Sirketi