Yenilik arayışında: Murata, “Open Innovation” web sitesini başlattı

Web sitesi, küresel olarak toplum üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilecek yeni ürünler ve teknolojiler hakkında fikir üretmek için

  • Şubat 3, 2021
  • 1169 Görüntüleme
  • Yenilik arayışında: Murata, “Open Innovation” web sitesini başlattı
    Yenilik arayışında: Murata, “Open Innovation” web sitesini başlattı

Murata bugün, mobilite, enerji, sağlık hizmetleri ve kablosuz pazarlarda çözümler geliştirmek için start-up'larla isbirliğine dayalı ilişkiler oluşturmak için Açık İnovasyon web sitesini kullanıma sunduğunu duyurdu. Yeni kurulan şirketlere ve üniversitelere odaklanan web sitesi, Murata’nın kapsamlı Ar-Ge yeteneklerinden, üretim destek yeteneklerinden ve finansal kaynaklarından yararlanarak pazara giriş planlarını keşfetme fırsatı sunuyor.Murata, yeni teknoloji geliştirmeyi sağlamak ve gelir üretimini hızlandırmak için müşteriler, üniversiteler ve stratejik ortaklarla uzun süredir devam eden ve gurur verici bir ortaklık geçmişine sahiptir. Bu değer önerisini göstermek için, web sitesi başarılı işbirliklerimizi sergileyen örnek olay incelemeleri içerir ve bir start-up kuruluşunun Murata ile ortaklık yoluyla alabileceği desteğe genel bir bakış sunar.İsbirliği ortaklarına, inovasyonlarının tam potansiyelini gerçekleştirmeleri için Ar-Ge yardımı, pazar kanalları, seri üretim yetenekleri, finansal destek ve pazar erişimi gibi değerli kaynaklar sağlanacaktır.

Murata Avrupa İş İnovasyonu ve İnkübasyon Genel Müdürü Mitch Nozaki, “Elektronikte bir yenilikçi olarak Murata, üniversiteler ve yeni kurulan şirketlerle etkileşim için bir kapı olarak Açık İnovasyon web sitesini başlatmaktan gurur duyuyor” dedi. "Web sitesi, küresel olarak toplum üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilecek yeni ürünler ve teknolojiler hakkında fikir üretmek için harika bir başlangıç noktasıdır."

Murata’nın Open Innovation web sitesi şu adreste bulunabilir:
 
https://solution.murata.com/en-global/collaboration/
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim