Uzun Boy Tornalama Kabiliyetleri

Hem küçük hem de büyük boyutlu deliklerde 10xD'ye kadar derinliklerde kolay tornalama ve baralama

  • Uzun Boy Tornalama Kabiliyetleri
    Uzun Boy Tornalama Kabiliyetleri
  • Uzun Boy Tornalama Kabiliyetleri
    Uzun Boy Tornalama Kabiliyetleri

Seco Tools, uzun erişimli tornalama ve baralama kabiliyetlerini ünlü Steadyline® titreşim sönümleme torna/delik baraları ve bunların ilgili kafalarından oluşan serisine yaptığı eklemelerle genişletiyor. Bu yeni ürünler arasında 25 mm (1.00 inç) çapında, Steadyline® baralar, GL25 tornalama kafaları, 100 mm (4.00 inç) çapında Steadyline® baralar ve Steadyline® baralar için çeşitli kaba ve hassas baralama kafaları bulunmaktadır.

Steadyline® tornalama baraları, hem küçük hem de büyük boyutlu deliklerde 10xD'ye kadar derinliklerde kolay tornalama ve baralama için sektörün en etkili titreşim sönümleme sistemini kullanır. Sistemin pasif/dinamik titreşim sönümleme özelliği, titreşim sönümlemesini en üst seviyeye çıkarmak için takım tutucu baranın içindeki sönümleyici kütlenin yanı sıra kısa, kompakt kesici kafalar kullanır. Böylece delik çapının 10 katına kadar uzunluktaki takımların titreşim gürültüsüne veya iş kesintilerine maruz kalmadan kullanılması sağlanır.

Kullanıcılar, Steadyline® sayesinde tornalama ve baralama kafalarını eşsiz Seco GL bağlantısını kullanarak hızlıca ve kolayca değiştirebilirler. GL bağlantısı, 5 mikron merkezleme hassasiyeti ve tekrarlanabilirliğin yanı sıra gerekirse 180° ters bağlanma kabiliyeti ile kafaları Steadyline® baralarına hızlı ve tam olarak monte eder.

6xD, 8xD ve 10xD derinlikler için 25 mm (1.00 inç) çaplı baralara sahip GL25 iş parçası tarafı bağlantısında Seco-Capto™, HSK-T/A ve silindirik saplı tezgah tarafı arayüzleriyle birlikte en derin takım kullanım boyu için karbürle takviye edilmiş baralar bulunmaktadır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim