Taşıt Koltukları

Demiryolu Araçları, Askeri ve Zırhlı Araçlar, karayolu araçları ve gemiler için

  • Taşıt Koltukları
    Taşıt Koltukları

1972 yılından bu yana otomotiv sektörü için Bursa’da taşıt koltukları üreten Hüroğlu Otomotiv, köklü ve başarılı deneyimini PULMAN markası ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Hüroğlu Otomotiv’in demiryolu araçları, (tren, metro, tramvay), Askeri ve Zırhlı Araçlar, karayolu araçları, gemiler için ürettiği yolcu, kaptan, hostes koltukları, ambulans koltukları ülkemizin yanı sıra Avrupa,  Balkanlar, Asya, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde de güvenle kullanılmaktadır. 

Kurulduğu günden beri izlediği müşteri odaklı imalat politikası, uzman tasarım kadrosu, yüksek donanımlı AR-GE bölümü ve otomotiv endüstrisinin kullandığı en ileri teknolojiye sahip tasarım programları ile kendisini sürekli yenileyen Hüroğlu Otomotiv, bir dünya şirketi olma yolunda kararlılıkla ilerlemektedir. Kaliteyi vazgeçilmez bir amaç, aynı zamanda bir yaşam biçimi olarak benimsemiş olan Hüroğlu Otomotiv, bu anlayışını 1998 yılından bu yana ISO–9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve 2017 Yılından almaya hak kazandığı IRIS belgesi ile sürdürmektedir. Demir yolu sektörü için EN 45545 -2, DIN 5510 -2 yanmazlık, UIC 566 EK’7 göre mukavemet, UIC 567- EK’D göre ergonomi testlerine sahiptir.

Türkiye son yıllarda raylı sistemlerde büyük bir ilerleme göstermiş, yeni projelerle bu ilerlemeyi gayretle devam ettiriyor. Milli sınırlarımız içerisinde neredeyse her ray üzerinde çalışan yolcu vagonlarında ürünlerimiz kullanılmakta ve PULMAN imzası taşımaktadır. Raylı sistemlere ürettiğimiz ürünlerle birlikte bu yapı içerisinde yer almak bizler için son derece önemlidir. Neticede Ülkeye değer kazandırıyorsunuz ve bu nokta çok önemlidir. Sadece yurtiçi değil Asya’dan Avrupa’ya, orta doğudan Afrika’ya kadar birçok ülkeye raylı sistem koltuk modellerimizle hizmet vermekteyiz. Hüroğlu Otomotiv A.Ş. koltuk üreten firma olmasının yanında birçok ülkeye ürün ihraç etmesiyle dünyada bilinen bir isime sahiptir. Dünyadaki en geniş ürün gamına sahip firmaların içerisinde yer almaktayız. Marka anlayışımızda ürün üretmenin ötesinde hizmet anlayışı ağır basmaktadır. Amacımız markamızla beraber bu anlayışımızı hak ettiği yere daha yükseklere taşımaktır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim