Standart Ray Anahtarları

Yaşam Döngüsü Maliyetlerini Düşürürken Zor Ortamlarda Performansı Artırıyor

  • Standart Ray Anahtarları
    Standart Ray Anahtarları

Kritik uygulamalar için sinyal iletim çözümlerinde önde gelen firmalardan olan Belden Inc., bugün yeni SPIDER III PoE Standart Giriş Seviyesi Ray Anahtarları Serisini piyasaya sürüyor. Son derece esnek ve yapılandırılabilir olan bu anahtarlar, endüstriyel mühendislerin daha fazla ağ cihazına daha fazla güç sağlamasını ve yüksek kaliteli, güvenilir iletişim sağlamasını sağlayan Ethernet Üzerinden Güç Artı (Power over Ethernet Plus) (PoE +) üzerine kuruludur.

“Endüstri 4.0 ortamları ve akıllı yetenekler endüstriyel sektörler için norm haline geldiğinden, ağ gücünü tek bir kablodan sağlama talebi çok daha yüksek” diyor Belden ürün müdürü Daniel Klier. “SPIDER III PoE Standard anahtarları, mühendislerin tüm cihazlarını tek bir kablo kaynağıyla yönetebilmeleri ve daha dar alanlarda daha verimli çalışabilmeleri için tasarlandı.”

SPIDER III PoE Standart Hat Şalterleri ile endüstri mühendisleri çeşitli ağ ihtiyaçlarını ve veri aktarma gereksinimlerini karşılayabilir. Avantajları şunlardır:

•    Harici bir güç kaynağına gerek duymadan daha fazla cihaza daha fazla güç sağlamak için PoE + ile performansı arttırın ve yaşam döngüsü maliyetlerini düşürür. 
•    Özel endüstriyel ihtiyaçları karşılamak için yapılandırılabilir fiber ve bakır port seçenekleriyle esnek ağ genişletmesini etkinleştirir. 
•    Metal muhafaza ve IP30 koruma sınıfı sınıfı ile zorlu ortamlarda ağ esnekliğini koruyur.
•    Herhangi bir alet kullanmadan kurulum ve bakımı kolaylaştıran tak ve çalıştır işlevleriyle ağ çalışma süresini en üst düzeye çıkarır.

SPIDER III PoE Standart Hattının giriş seviyesi ray anahtarları darbelere, titreşime ve parazite karşı dirençli olup, fabrikalardaki otomatik sistemler, işleme tesisleri, trafik kontrolü, video izleme ve bina teknolojisi gibi çeşitli zorlu endüstriyel uygulamalar için idealdir. İmalat, makine imalatı, otomotiv ve mekanik ve tesis mühendisliği endüstrilerinde çalışan endüstri mühendisleri, dar çalışma alanlarında ihtiyaç duyulan kablolama miktarını azalttıklarından yeni cihazlardan faydalanacaktır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim