SFH-tipi Bilyeli Vida

Yüksek hızlı darbeli uygulamaları için daha uygun

  • SFH-tipi Bilyeli Vida
    SFH-tipi Bilyeli Vida

TBI MOTION Technology’nin piyasaya sunduğu (SFH-tipi bilyeli vida),teğetsel çalıştırma yapısı için bilye ve daire yolu kullanarak, yüksek hızdaki uygulamalar için daha yüksek bir DN değerinde kullanılabilir; ve patent silecek modülü, dışarıdan giren parçacıkların daha etkili bir şekilde önlenebilmesini sağlar.  Ayrıca dolaşımdayken takviye malzemeli eşyaların iç yapısına daha fazla yarar sağlamaktadır ve yüksek hızlı darbe uygulamaları için daha uygundur.
Pazar talebine ve zamanın ilerlemesine karşılık olarak, ilgili takım tezgahı endüstrisi yüksek hız ve çevresel eğilimlerle karşı karşıya gelmiştir, firmamızın araştırma ve geliştirme ekibi pazar talebine bağlı olarak ürün gereksinimleri için uyum sağlamak üzere esnektir.  
Pazar çoğunluğunun ihtiyaçlarını göz önüne alarak, SFH-tip bilyeli vida grubu ürünleri aynı montaj boyutunda, genel kurşun veya yüksek kurşun ve müşteriler için kapsamlı teknik özellikler ile DIN69051 ebadının görünümüne uyumludur.
Makine endüstrisi için ürünler şunları içermektedir; Frezeleme tezgahları, öğütücüler, taş motorları, EDM makineleri, gıda makineleri, dikiş makineleri, otomasyon makineleri, dev valf girişleri, gemiler, uçak, uydular vb. 
Çevresel faktörler eğilimlerine bağlı olarak, bu üründe kullanılan malzeme aynı zamanda tedarikçileri kuralın geri dönüştürülebilmesini uygulamak üzere çevreyi korumanın kesin gereksinimlerinden olan RoHS uyumlu malzemeler kullanmaları için ayırmaktadır.
Buna ek olarak, şirketin hassasiyeti yüksek, az toleranslı ürünleri olan vidalar ve somunlar müşterinin sevkiyat vidasına veya somununa değiştirilebilirliğe uygun olmak üzere tek başına da kullanılabilir. 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim